Головна / Цікаво знати / На Львівщині запрацювала екстрена служба допомоги за єдиним телефонним номером «112»

На Львівщині запрацювала екстрена служба допомоги за єдиним телефонним номером «112»

У Львові відбулось урочисте підписання Меморандуму про впровадження на Львівщині служби екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112». В рамках підписання Меморандуму відбулась презентація роботи телефонної лінії «112», яка офіційно почала працювати від сьогодні – 5 березня.

Документ власними підписами підкріпили голова Львівської обласної ради Петро Колодій, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, начальник ГУ ДСНС України у Львівській області Сергій Дмитровський, начальник ГУ МВСУ у Львівській області Дмитро Загарія, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдан Чечотка, голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко та директор Львівського обласного контактного центру Тарас Роп’яник.

Усі сторони, що підписали цей Меморандум, зобов’язались невідкладно та оперативно реагувати на всі виклики, які надходять з телефонного номера «112».

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив, що  запровадження єдиного номера екстреної служби 112 повинно якісно позначитись на якості життя людей: «Введення в дію системи екстреного виклику – це крок, який наближає українське суспільство до європейських стандартів».

Також очільник облради закликав громаду Львівщини, зокрема, й журналістів активно долучатись до усунення недоліків та вдосконалення роботи служби екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером.

Система виклику допомоги за номером «112» – це перший в Україні тестовий проект екстреної служби допомоги за єдиним номером, який охоплює всю область і об'єднує чотири служби – швидку медичну допомогу, міліцію, аварійну газову та пожежно-рятувальну служби. Також за телефоном «112» можна подати звернення в обласну або районні райдержадміністрації області з приводу житлово-комунальних об’єктів. Кожне звернення та виклик зніматиметься з контролю лише після підтвердження про виконання.

Важливо, що на час впровадження єдиного телефонного номеру екстреної служби «112» паралельно із ним на Львівщині продовжуватимуть працювати телефони 101, 102, 103 i 104.


З повагою
прес-служба Львівської обласної ради.
Тел. 2999-831, 2999-832.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!