Головна / Цікаво знати / На Сокальщині проводяться Всеукраїнські профілактичні заходи під назвою «Первоцвіт»

На Сокальщині проводяться Всеукраїнські профілактичні заходи під назвою «Первоцвіт»

Щороку проводимо Всеукраїнські профілактичні заходи під умовною назвою «Первоцвіт». Вони спрямовані на припинення збирання, перевезення і торгівлі первоцвітами, які занесені до Червоної книги України. На території Сокальського району цей захід триватиме по 30 квітня.

Правоохоронці спільно з інспекторами з охорони навколишнього середовища, працівниками державної охорони лісів, членами громадських формувань проводитимуть роботу з попередження та припинення правопорушень, пов’язаних із збиранням, перевезенням і торгівлею первоцвітами.

Торгівля підсніжниками, незалежно від того, були вони зібрані власноруч чи ні, заборонена на підставі ст. 12 Закону України «Про охорону навколишнього середовища» та ст. 9 Закону України «Про рослинний світ». Якщо продають ці рослини на ринках або торговельних майданчиках, правопорушники несуть відповідальність за ст. 159 КупАП. Коли ж торгівлю здійснюють за межами ринку, то правопорушники притягуються до відповідальності за ст. 160 КупАП.

Шановні мешканці Сокальщини! Сокальський РВ ГУМВСУ в Львівській області закликає вас не залишати поза увагою жоден факт збору чи продажу первоцвітів та повідомляти про це правоохоронців.

Володимир СПІЧАК, начальник Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській обл.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!