Цікаво знати

На Сокальщині відбувся чемпіонат району з гри «Що? Де? Коли?»

У Сокальській ЗШ №2 відбувся ІV етап XV юнацького чемпіонату району з гри «Що? Де? Коли?».  У змаганнях взяли участь 26 команд, які представляли Сокальські гімназію, ЗШ №2, СЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський Будинок юнацької та учнівської творчості, Варязьку, Волицьку, Жвирківську, Забузьку, Острівську, Поторицьку ЗШ.

Цей етап обіцяв бути чи не ключовим в долі чемпіонського титулу, оскільки очковий баланс між головними претендентами на перемогу в турнірі був мінімальним: лідер «Бандерштат» (капітан Іван Бойко) з Сокальської гімназії,  на два бали відставали «Rosenrot» (гімназія, капітан Олексій Джусь) та «Ліга джентльменів» (Червоноградський БДЮТ, капітан Михайло Леськів).  У випадку невдалої гри лідерів та перемоги в етапі теоретичні шанси на те, щоб потрапити на п’єдестал пошани мали команди Сокальської ЗШ №2 – «Карта пам’яті» та  гімназії  –  «Сокальські вуйки».

У першому турі команда «Ліга джентльменів» не залишила шансів своїм конкурентам, давши 11 правильних відповідей з 12 можливих. Другими з 9 очками фінішувала «З блекджеком і…» (Сокальська СЗШ №3), третє місце з 8 правильними відповідями вибороли «Діти неба» (Сокальська ЗШ №5).
В другому турі сенсаційну перемогу здобула команда Жвирківської ЗШ «ТМ Качури», другою фінішувала «Ліга джентльменів», а третім став «Rosenrot». У заключному турі етапу врешті хорошу гру продемонстрував «Бандерштат», на одне запитання від нього відстали «Карта пам’яті» та «Ліга джентльменів».
Отже, впевнену перемогу в цьому етапі здобула «Ліга джентльменів», яка аж на чотири правильних відповіді випередила найближчого переслідувача. «Срібло» етапу, завдяки стабільній грі протягом всієї турнірної дистанції, отримала «Карта пам’яті» (Віталіна Ільницька). В дуже напруженій боротьбі змогла зачепитися за п’єдестал пошани команда «ТМ Качури» (Христина Шкаврін). Кращий результат серед  сільських навчальних закладів показала команда з Острова «Island».

Після чотирьох етапів ситуація вгорі турнірної  таблиці, залишається досить інтригуючою.  Завдяки перемозі в цій грі та невдалому виступу конкурентів, «Ліга джентльменів» пішла у відрив, який буде дуже непросто відіграти двом головним конкурентам в боротьбі за титул. Місце не нижче третього у фінішному етапі гарантує «Лізі джентльменів» перемогу в чемпіонаті. Командам «Бандерштат» та «Rosenrot» для того, щоб зберігати шанси на титул в останній грі необхідно перемагати та сподiватися на помилку лідера.

Організаторами XV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація. Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – інтернетмережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської ЗШ №2, інформаційним партнерам  на теренах Сокальщини: ТРК «Сокаль», інтернетпорталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

Володимир Войтюк, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.