Головна / Цікаво знати / На Сокальщині відбувся Патріотичний квест до Дня захисника України

На Сокальщині відбувся Патріотичний квест до Дня захисника України

24 жовтня відбувся Патріотичний квест до Дня захисника України, метою якого був збір коштів на благодійництво. Організаторами патріотичного квесту для гімназистів стали активісти та учні 6 (10)-Б класу (класний керівник Світлана Михайлова).

Розпочався квест виконанням усіма учасниками (понад 80 гімназистів) Гімну України. А брали у ньому участь учні 1(5)-6(10) класів.

Під час цього квесту учні, прямуючи від станції до станції, виконували різноманітні завдання, під час яких мали можливість потренувати пам'ять і, звісно, розвинути максимальну швидкість руху: і м'язів, і думки.

Учасникам довелося співати патріотичних пісень, виконувати спортивні вправи, читати вірші Кобзаря, надавати першу медичну допомогу, виконувати логічні завдання та перевірити свої знання з історії України.

Після кожного завдання юні патріоти отримували нову підказку, щоб віднайти наступну станцію. Адже квест проходив у формі інтелектуальної гри, основою якої є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань.

Патріотичний квест фінішував біля стіни пам’яті Героїв Небесної сотні, де знову прозвучав Гімн України. 

Переможців визначили у двох вікових категоріях  серед учнів 1(5)-3(7)х класів та 4(8)-6(10)-х класів. Першими відгадали всі підказки та виконали завдання учні 1-А та 5-Б класів. Згодом на робочій лінійці і переможці, і учасники отримали грамоти та солодощі від фірми "Ніка".

Саме такі заходи, на нашу думку, дають можливість проявити себе та свої уміння, забезпечують духовну єдність, сприяють розвитку спостережливості, уваги, вольових якостей, творчої ініціативи, вони згуртовують учнів і відкривають сторінки невідомого й цікавого. Так і наш патріотичний квест подарував усім учасникам безліч позитивних емоцій і вражень. Усі з нетерпінням чекають зустрічі знову.

Христина ЛИСЯК, президент учнівського парламенту Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!