Головна / Цікаво знати / На Сокальщині стартував проект

На Сокальщині стартував проект

У Сокальському районі стартувала третя фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду  ІІІ", метою якого є створення сприятливого середовища для довгострокового соціальноекономічного розвитку на місцевому рівні шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив місцевих громад на всій території України. Про це йшлося на районному семінарі, який відбувся 2 грудня, і участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Олег Кожушко, голова та заступник голови Сокальської районної ради Ігор Дацюк та Володимир Чуб, координатор проекту Ігор Назар, працівники профільних комітетів, відділів районної ради та райдержадміністрації, голови місцевих рад…

На семінарі представили план дій щодо впровадження Проекту в районі. Бо з двадцяти районів Львівської області, які надіслали свої заявки до центрального офісу Проекту, за результатами роботи комісії було складено рейтинг районів, і вісім з них відібрали для участі у Проекті. Серед цих районів є і наш, Сокальський. І саме голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк та координатор Проекту Ігор Назар підписали Угоду про партнерство між програмою розвитку ООН та Сокальською райдержадміністрацією і Сокальською районною радою.

У кожному районі на конкурсній основі буде відібрано чотири проекти для фінансування. Мікропроекти громад будуть співфінансуватись Проектом залежно від досвіду участі району у попередніх фазах МРГ (6575 відсотків, від 5000 доларів то 15000 доларів) місцевим бюджетом (2030 відсотків) та громадою  п'ять відсотків. Загалом діяльність Проекту МРГ на Львівщині буде спрямована на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров'я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!