Цікаво знати

На території Сокальського району пляжів, відведених для купання населення, немає!

Літо  час відпочинку, оздоровлення та загартування. У спекотну пору багатьох із нас закономірно тягне до прохолодних обіймів води. Своє оздоровлення вбачаємо у тривалому відпочинку на відкритому повітрі біля водойм. Захоплюючись зміцненням здоров’я, часто забуваємо про попередження захворювань, які можуть зіпсувати відпочинок і навіть призвести до летальних наслідків.

На території нашого району пляжів, рекреаційних зон водних обєктів, відведених для купання населення, немає! Відкриття зон відпочинку не планується і погоджені з райсанепідстанцією не будуть, оскільки за результатами досліджень реєструється високий (перевищує нормативи) рівень бактеріального забруднення у річках Західний Буг та Рата. У зв’язку з цим не рекомендуємо купатися у цих водоймах. Проте сокальчани не дуже зважають на заборони, попереджувальні таблички про заборону купання і надалі купаються в небезпечній воді.

Звертаємось до батьків! Під час літніх канікул не дозволяйте дітям купатись у вищезгаданих річках району і не залишайте їх без нагляду біля води.

Руслана ІВАНОВА,
лікар з комунальної гігієни райсанепідстанції. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.