Новини культуриЦікаво знати

На Яворівщині відбудеться презентація книги Феодосії Колесник “Історії воїнів ЗСУ про нашу животворну мову”

У рамках «Комплексної програми посилення державотворчої й консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023-2026 роки», затвердженої розпорядженням Львівської обласної військової адміністрації від 22.02.2023 №78/0/5-23ВА, відповідно п. 47 розділ ІV «Консолідація громадян України, які проживають на Львівщині, на ґрунті визнання цінності української мови та культури», за підтримки департаменту освіти і науки Львівської ОВА та з метою підвищення статусу та цінності рідної мови, військово-патріотичного виховання молоді відбудеться презентація книги Феодосії Колесник “Історії воїнів ЗСУ про нашу животворну мову” (видання реальних історій військових про українську мову, рідне слово, яке рятує життя та піднімає бойовий дух).

Захід відбудеться: 21 лютого 2024 року об 11 год в актовій залі Яворівської райдержадміністрації за адресою м. Яворів, вул. Івана Франка, 8.

На презентацію книги «Історії воїнів ЗСУ про нашу животворну мову» запрошуємо:

  • представників відділів освіти громад району, відповідальних за виховну роботу та викладання української мови та літератури;
  • консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників району;
  • представників закладів загальної середньої освіти з числа адміністрації закладів освіти, учителів-філологів, бібліотекарів (по одному від ЗЗСО).

Для реєстрації учасників просимо попередньо заповнити форму за покликанням https://forms.gle/SdADgySHE598ECnV6

Голос Сокальщини на GoogleNews