Цікаво знати

Як перевірити себе у списку виборців?

Наближаються вибори! Звертаємось з проханням до всіх виборців скористатися своїм конституційним правом волевиявлення на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 р. Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Особливо варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців у випадку, якщо ви нещодавно змінювали своє прізвище, зареєстроване місце проживання, перебували на консольському обліку, досягли повноліття чи голосуватимете вперше.

Якщо ви бажаєте голосувати не за місцем реєстрації, тоді вам необхідно звернутися із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців (за адресою реєстрації або місцем перебування).  До заяви додаються документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування. Підтверджуючими документами може бути довідка з місця навчання, роботи, документи про право власності на житло тощо. Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим або тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської області можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування.

До 22 березня включно будуть передані попередні списки виборців та іменні запрошення дільничним виборчим комісіям. Для перевірки своїх даних чи уточнення у Державному реєстрі виборців просимо звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської районної державної адміністрації за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 26 (4-й поверх). Для зручності громадян у березні 2019 року, крім 8 березня відділ працює без вихідних (субота, неділя з 10:00 до 16:00). Також свої дані можна перевірити за допомогою мережі Інтернет в он-лайн сервісі “Кабінет виборця”. За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 7-37-78.

Всі звернення виборців приймаються до 25 березня.Не відкладайте звернення на останній день!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.