Головна / Цікаво знати / Початківцям каперам – як робити ставки на футбол

Початківцям каперам – як робити ставки на футбол

Багато хто грає з букмекерами лише, для того щоб додати гострих відчуттів під час перегляду щогла за участю улюбленої команди, деякі ж вже давно забули, як же це дивитися футбол, не роблячи ставку. Також є й ті, хто прагнуть заробити на ставках на онлайн ставки на американский футбол. До якої б з цих категорій ви не належали б, вам необхідно як мінімум ознайомитися з осиковими правилами, і, перш за все ви повинні краще пізнати самих себе.

В першу чергу ви повинні вирішити, скільки ж ви готові виділити зі свого бюджету на ставки, і ні за яких обставин ніколи – в потоп або в град не будете перевищувати розміри цієї суми. Ніколи не робіть ставки на гроші, призначені для чогось іншого, та хоч на покупку ковбаси відкладені – все одно не варто.

Так само ви повинні знати, що букмекери існую лише з однією єдиною метою, а саме – заробити грошей звичайно, хоча не знаю, чи існують люди для інших життєвих цілей взагалі.

Букмекери в будь-якому випадку гарантують собі прибуток, шляхом маніпуляцій з коефіцієнтами. Лише небагатьом вдається залишатися в плюсі при довготривалій грі. Якщо ви хочете заробляти на ставках на футбол, то оцінкою вашої гри повинно бути не співвідношення виграних-програних ставок, а сума грошей у вашому банку, тобто перевищення сум виграшів, над сумами програшів. Такий результат вам може забезпечити ставки на бокс. Ви можете вигравати скільки завгодно ставок, у той час як ваш банк може не дивлячись на це зменшуватися. Все це залежить від обраної вами стратегії, часом навіть короткострокова гра може принести більше збитків, ніж довгострокова.

Слід робити ставки лише на ті події, в яких ви розбираєтеся, наприклад, ставте на ігри команд вашого міста, і не ставте на ігри команд, скажімо Папуа-Новоъ Гвінеї. Ніколи не варто прислухатися до порад напівп'яних завсідникыв букмекерських контор, також не раджу складати футбольний прогноз або робити ставку в нетверезому вигляді, в кінці кінців, ви завжди зможете відзначити виграшну ставку, слідуючи цим нескладним правилам, я впевнений ви не без зусиль, але все ж доб'єтеся успіху.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.