Головна / Цікаво знати / У Державній казначейській службі введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів всіх рівнів

У Державній казначейській службі введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів всіх рівнів

Нагадуємо, що з 01.01.2020 року у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, інших платежів, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Тому починаючи з 03.01.2020 року кошти, що сплачені платниками на «старі» рахунки, не зараховуються до бюджетів, а повертаються, як нез’ясовані надходження.

Нагадуємо, що з нові бюджетні рахунки розміщені на офіційному суб-сайті «Територіальні органи ДПС у Львівській області» єдиного веб-порталу ДПС України в розділі «Бюджетні рахунки».

Додатково за інформацією можна звернутися до Центру обслуговування Яворівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області за адресою: м. Яворів, вул. Львівська, 42.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + twelve =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!