Цікаво знати

Налбуфінова залежність: симптоми та методи лікування

Налбуфін – безпечний на перший погляд лікарський засіб, що може стати причиною формування залежності, що за силою не відрізняться від наркотичної. В медицині ці ліки використовують для знеболювання, адже налбуфін – сильний анальгетик, що відноситься до опіоїдної групи. Його дія схожа з дією морфін. Різниця полягає в тому, що налбуфін має більш сильну знеболюючу дію але менше впливає на появу ейфорії.

Але ці факти не заважають наркоманам активно купувати та використовувати цей препарат в якості наркотика, формуючи залежність своїми ж руками. І не дивлячись на дійсно велику користь цього медикаменту під час лікування серйозних захворювань, його небезпеку неможна недооцінювати.

Основні причини такої популярності даного препарату – низька вартість у порівнянні з іншими наркотиками, а також можливість придбати цей препарат у будь-якій аптеці. В той же час, формування залежності в процесі вживання формується повільно і поступово. Через це вже залежна людина може навіть не помітити, як саме з’явилося звикання.

Основні симптоми налбуфінової залежності та принципи лікування

В процесі формування залежності від цього препарату психологічний фактор має більше значення, аніж фізичний. Саме через можливість покращити психо-емоційний стан з рахунок введення ін’єкції, так багато людей вводять собі налбуфін на протязі довгого часу. І саме тому вживання налбуфіну відносять скоріше до розладів поведінки. З урахуванням цього була створена і особлива терапія, направлена на ліквідацію залежності.

Розпізнати таку залежність зі сторони буває досить не просто, адже вона не має таких серйозних проявів як, наприклад, героїнова чи кокаїнова. Але якщо ви виявили наявність порожніх ампул, використаних шприців, тощо, слід негайно звернутися за допомогою до професіоналів.

Один з перших заходів, що необхідно прийняти в рамках лікування такої залежності – повна ізоляція від наркотичного препарату. Людину варто повністю обмежити від препарату, аби в неї не було навіть фізичної можливості на таку покупку. Найкраще за все для цього підходить реабілітаційний центр, де пацієнт буде знаходитись під постійним наглядом і не зможе купувати наркотики.

Припинення вживання налбуфіну провокує виникнення серйозної ломки, пережити яку надзвичайно важко. А неприємним сюрпризом для кожного наркомана стає та сила, з якою ломка охоплює весь організм. Тож вини віддають перевагу продовженню вживання, аби полегшити свій стан.

В приватному реабілітаційному центрі «Позитив» проводять ефективне лікування залежності віт налбуфіну – сильного лікарського засобу, що провокує звикання та формування залежності. Зверніться за допомогою до спеціалістів та своєчасно отримайте необхідну допомогу в цій боротьбі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.