Головна / Цікаво знати / Податкову службу реорганізували

Податкову службу реорганізували

Нещодавно відбулась реорганізація податкової служби. Про неї місцевим ЗМІ на брифінгу розповів начальник Сокальської об'єднаної податкової інспекції Андрій ТУРКОЛЯК.

Як він повідомив, відбулось об'єднання податкової і митної служб в єдине Міністерство доходів і зборів України. Вперше в історії України маємо відомство, яке бере на себе всю відповідальність за наповнення Державного бюджету, адже тепер Міністерство доходів і зборів здійснює адміністрування податків і зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску.

Андрій Турколяк повідомив, що на рівні області роботу митних пунктів і податкових інспекцій координує Головне управління Міністерства доходів і зборів України.

 Постановою Кабміну від 20 березня 2013 р. № 229 в складі Головного управління Львівської області утворено ДПІ в Червонограді, 9 державних податкових інспекцій у районах: 6 – у районах м. Львів, а також ДПІ у Пустомитівському, Жовківському і Кам'янко-Буському районах; 8 об'єднаних податкових інспекцій – Миколаївську, Городоцьку, Золочівську, Дрогобицьку, Самбірську, Стрийську, Сокальську та Буську. Замість 24 державних податкових інспекцій нині є 18.

– У процесі реорганізації державні податкові інспекції в Сокальському і Радехівському районах об'єднані в Сокальську ОДПІ, яка має в своєму складі Радехівське відділення,- зазначив Андрій Турколяк.- Кількість працівників зменшилась: із 108 до 88. Сокальська ОДПІ почала функціонувати з 4 червня 2013 р. Її керівництво доручено мені.

У рамках удосконалення механізму адміністрування податків і зборів та забезпечення якісного обслуговування платників у структурі Головного управління Міндоходів у Львівській області створені нові підрозділи: управління обслуговування платників податків та сектор реалізації інновацій, в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб – сектор адміністрування майнових податків.

Юридичною особою публічного права у складі ГУ Міндоходів у області також є Львівська митниця. Зона її діяльності – Львівська область, на території якої розташовано 14 митних постів. Контрольні функції на ділянці державного кордону з Республікою Польща протяжністю 278 км здійснюють у чотирьох пунктах пропуску для автомобільного та трьох – для залізничного сполучення, а також функціонує пункт пропуску "Львів-Аеропорт".

Начальник інспекції зазначив, що проведена реорганізація не погіршить умов обслуговування платників податків, які, як і раніше, зможуть отримувати якісне податкове супроводження, а також чимало митних послуг в 24 Центрах обслуговування платників податків, які працюють у Львові та при податкових інспекціях області. У центрах обслуговування платники податків можуть отримати електронний цифровий підпис для здійснення в онлайн-режимі не лише податкових, а й митних процедур, а також подання звітності до Пенсійного фонду та органів статистики. Для зручності платників області створено п'ять структурних підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів, які знаходяться у Львові, Бродах, Дрогобичі, Червонограді та Самборі.

Андрій Іванович також розповів про результати роботи Сокальської ОДПІ за сім місяців цього року:

– До зведеного бюджету при прогнозних показниках 123 млн. грн. фактично надійшло 128,2 млн. грн. податкових платежів. Це на 5,2 млн. грн. або 4,2% більше планових призначень.

 Надходження до загального фонду Державного бюджету склали 29,6 млн. грн. при завданні 29,3 млн. грн., що складає 100, 9%.

Виконання по надходженнях до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів складає 105,6%. Так, при завданні 92,6 млн. грн. надійшло 97,7 млн. грн., це на 5,2 млн. грн. понад план. Спостерігається позитивна динаміка збільшення надходжень до місцевих бюджетів у порівнянні з минулим роком. Протягом січня-липня надійшло на 1,5 млн. грн. податкових платежів більше, як торік. Забезпечено виконання планових призначень по бюджетоутворюючих податках на доходи фізичних осіб, податку на прибуток, єдиному податку для суб'єктів малого підприємництва. Також очікується виконання доведених завдань і за підсумками восьми місяців цього року.

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!