Цікаво знати

25 квітня на Яворівщині відбудеться вшанування пам’яті оперного співака Модеста Менцинського

Сьогодні, 20 квітня, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук та головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та молоді Вікторія Андрейко провели нараду в режимі відео конференції з представниками відділів освіти та культури територіальних громад Яворівського району.

Під час наради обговорили про підготовку та проведення Свята української молоді «Андрей Шептицький – це Україна, шанування пам’яті великого оперного співака Модеста Менцинського та відзначення 400-річчя  Івана Вишенського.

Слід зауважити, 25 квітня 2021 року у біля Народного дому с. Великі Новосільки Шегинівської територіальної громади відбудеться вшанування пам’яті великого оперного співака Модеста Менцинського. Як саме це відбуватиметься залежить від рівня епідемічної небезпеки.

Також під час відеоконференції обговорили проведення науково практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!»

«Проведення науково практичної конференції – вшанування світлої постаті митрополита Андрея Шептицького, духовного наставника, просвітник, будівника держави, лідера нації, мецената освіти, мистецтва та культури; виховання у дітей та молоді почуття патріотизму і любові до України; формування високої духовної культури; реалізація творчих здібностей і талантів. Адже, завданням конкурсу є духовно-моральне виховання молоді, яке спирається на спадщину митрополита Андрея та виявлення творчих здібностей та талантів молодих дарувань» – наголошує Іван Карпа.

Керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук наголосила, що Яворівська РДА та районна рада вже шостий рік підтримує науково практичну конференцію «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!».

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.