Головна / Цікаво знати / Народна люстрація в Сокалі

Народна люстрація в Сокалі

 Минулого четверга у Сокалі в сесійній залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації відбулася зустріч кандидатів у народні депутати, їх довірених осіб, керівників виборчих штабів, громадськості з представниками громадянського руху «Чесно» на Львівщині. Вів розмову учасник координаційної Ради руху «Чесно», автор стовпа «Ганьби», який стоїть на площі Ринок у Львові, Костянтин Ковалишин, котрий дав оціночні судження про кандидатів у народні депутати по Сокальському виборчому округу. Активісти цього руху розробили так званий барометр доброчесності кандидатів – чеснометр, вибрали шість критеріїв: відсутність фактів порушень прав і свобод людини; відповідність задекларованих доходів, непричетність до корупційних дій, незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, особисте голосування у Верховній Раді, участь у засіданні парламенту і роботі комітетів.

 
З дев`яти кандидатів у народні депутати по Сокальському виборчому округу рух «Чесно» зібрав інформацію лише про п`ятьох.
 
Присутні зверталися до представника руху «Чесно» з різними запитаннями, пропонували вагоміші, на їх думку, критерії добропорядності, які б об`єктивніше характеризували того чи іншого кандидата. 
 
Оксана ПРОЦЬ,кандидатів у народні депутати по Сокальському виборчому округу №124 проводив громадянський рух «Чесно» на Львівщині
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!