Цікаво знати

Народний ансамбль «Гарсонія душі» – для наших військових

Народний ансамбль «Гармонія душі» під керівництвом Галини Микитюк добре відомий на теренах Сокальщини. Їхні пісні люблять слухати і дорослі, і малеча, і люди старшого віку. Жіночки з цього колективу – закохані у пісню, нею живуть. Вони уже дванадцять років разом співають на сцені. 

Нещодавно учасницям вокального ансамблю прийшла ідея гастролювати з благодійною концертною програмою по району, а за виручені від концертів кошти – придбати щось корисне для наших військово-службовців, які несуть службу в зоні АТО.

Тетяна Новосад, Мирослава Коханчук, Ірина Грабова-Яремко, Богдана Саганська, Галина Семенчук, Світлана Мармаш під керівництвом Галини Микитюк розучили нові патріотичні пісні, довго репетирували у вільний від роботи час і поїхали показати свої таланти у Сокаль. Дівчата виконують пісні «Плине кача», «Верше, мій верше», «Над Україною», «Від Бога», «Мамина світлиця». 

Разом з ними до благодійної доброї справи долучилися Богдан Барчук, Юрій Гулявський, Василь Атаманюк, Марія Копестенська (Деркач), Ірина Когут. Вони акомпанували на акордеоні, скрипці, фортепіано, гітарі, тобто концерт різножанровий. Багатьом глядачам припав до душі  виступ Христини Магир, вихованиці Ірини ГрабовоїЯремко, яка співала пісні «Повертайся живим», «Моїй Україні», «Тумани». Чудово вела концертну програму ведуча Галина Віра. 

Під час виступу в Сокальському районному народному домі артисти зібрали 1900 гривень. Згодом виступили для своїх односельців у Перв’ятичах, тут під час благодійного концерту вдалося зібрати 1700 гривень. А нещодавно вони побували у Смикові, під час концерту люди офірували 900 гривень. 
За виручені кошти дівчата купили 200 кг сухого печива і відправили його у зону АТО для наших бійців, щоб хоч трішки засолодити їм нелегку службу. Також разом з печивом відправили і теплі речі, продукти харчування, які зібрали мешканці Перв’ятич і Спасова.

Побільше б таких патріотів, як наші дівчата. Особлива вдячність художьому керівнику народного ансамблю «Гармонія душі» Галині Микитюк, яка для забезпечення проведення концертів вклала дуже багато власних заощаджень, бо ж потрібні гроші на оренду апаратури, автобус для перевезення артистів. Наші дівчата не зупиняються і надалі продовжуватимуть виступати з благодійними концертами. 

Богдан СОРОКА, Перв’ятицький сільський голова.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews