Цікаво знати

Наскільки важливо мати хороший слух

Слух даний людині природою не випадково, це почуття допомагає нам у багатьох життєвих аспектах. Хтось скаже, що зір набагато важливіший, але без здатності чути ми також практично повністю втратимо зв’язок із навколишнім світом.

Відразу після народження першим почуттям, яке формується у дитини, є саме можливість чути. Воно працює постійно, і на відміну від зору, немає можливості його відключити, тому ми будемо чути навіть під час сну. Мало того, дитина починає сприймати навколишні звуки ще в утробі матері й таким чином вже формується певний зв’язок з навколишнім світом.

Одна з властивостей слуху – це широкий частотний діапазон, який допомагає людині визначати не тільки характер звуків, але й джерела їх виникнення. З доісторичних часів здатність чути оберігала людей від небезпек. У сучасному світі також є чимало речей, які можуть представляти загрозу для життя. У великих містах, де спостерігається потужний рух на дорогах, за допомогою слухових органів ми можемо визначати, з якого боку до нас рухається автомобіль.

Вчені проводили неодноразові опитування, які підтвердили, що люди, які зіткнулися з туговухістю, переживали з цього приводу набагато сильніше, ніж люди, у яких з’явилися проблеми з зором. Це пояснюється тим, що очі ми використовуємо більше для спостереження, а звуки є невід’ємною частиною нашого життя. Сліпі люди не стикаються з такими серйозними психологічними проблемами, як ті, хто втратив можливість чути. Останні часто опиняються в цілковитій ізоляції й практично повністю перестають контактувати з іншими персонами. Не даремно відомий філософ Емануїл Кант говорив, що сліпота відділяє нас від різних речей, а глухота від світу людей.

Якщо у вас виникла туговухість, не варто засмучуватися з цього приводу. Чим раніше зайнятися вирішенням цих проблем, тим швидше вдасться досягти позитивного результату. Сучасні методи діагностування допоможуть не тільки зрозуміти ступінь приглухуватості, але й дозволять визначити, чи не спостерігаються у пацієнта дефекти мови. У Центрі Слухопротезування «Беттертон» працюють досвідчені фахівці, які проведуть ретельну діагностику і максимально точну аудіометрію. У нашій клініці є сучасне обладнання, за допомогою якого можна встановити поріг чутності й виявити наявність будь-яких відхилень. У Львівському Центрі Слухопротезування проводиться діагностика як дорослих, так і дітей.

Тональна порогова аудіометрія – у чому її переваги

Під час такого обстеження пацієнту буде запропоновано надіти навушники, а спеціаліст в цей час буде посилати сигнали різної частоти та гучності. Аудіометр – це пристрій, що застосовується для генерації звукових сигналів. Пацієнт повинен реагувати на кожен почутий сигнал, натискаючи на кнопку. Так лікар зможе визначити, які частоти пацієнт чує добре, а які – ні. Під час дослідження перевіряється кожен слуховий орган по черзі. За статистикою, найчастіше спостерігаються різні порушення для кожного з органів.

При аудіометрії застосовуються також інші допоміжні пристрої, наприклад кістковий прилад, який кріплять до голови пацієнта. Він також генерує акустичні сигнали, але на відміну від аудіометра, вони розпізнаються внутрішнім вухом. Таке обстеження може допомогти виявити причини та характер наявної патології. Фахівець може діяти методом виключення, і якщо патологія не була виявлена під час діагностування зовнішнього та середнього вуха, значить, причина буде знайдена у внутрішньому вусі.

Щоб не зіткнутися з проблемою недочування, необхідно виконувати певні захисні заходи. Використовувати спеціальні захисні беруші можуть як дорослі, так і діти. Особливо це актуально під час відпусток влітку, коли люди вирушають відпочивати на море або озеро. Під час плавання вуха контактують з водою, і невелика кількість вологи може просочитися глибоко всередину вуха. В результаті можуть виникнути деякі захворювання, наприклад отит. Якщо не позбутися від води, можна зіткнутися ще з однією проблемою – застудою, яка може спровокувати ускладнення.

У нашому Центрі Слухопротезування «Беттертон» вам запропонують якісні та надійні вушні вкладиші, які забезпечать захист під час контакту з водою, а також захистять від пилу та надмірного шуму. Інженери клініки мають за плечима величезний досвід у сфері виготовлення таких приладів, тому можуть виготовити беруші на замовлення, спираючись на індивідуальні зліпки вушного проходу.

Вкладиші для вух можуть відрізнятися за типом, й у нас ви знайдете такі види виробів:

  • беруші для сну;
  • вкладиші для плавання;
  • вироби для заняття спортом;
  • вкладиші для тих, хто працює на галасливому виробництві.

Всі вироби мають естетичний зовнішній вигляд, не спричиняють дискомфорт під час носіння і мають багатофункціональність. Замовляйте у нас беруші, що виготовляються з екологічно чистих матеріалів і ви зможете самі вибрати дизайн виробу або його колір.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.