Цікаво знати

Наскільки реальний курс гривні?

Не було сил мовчати, усвідомлюючи, що хтось досі не знає радісну новину. Тепер в Інтернеті з'явилося місце, де заповзятливим людям можна дізнатися відповіді на всі питання, які їх цікавлять. Я говорю про курси валют, нових кредитних продуктах, депозитах, економічних прогнозах. Мова також йде про відомості, пов'язані з усіма (без винятку!) Фінансовими установами держави. Інформація від експертів компанії Banker оновлюється щодня.

У мене в браузері головна закладка веде на їх сервіс. По суті, це перший банківський сайт нашої країни. Сам переконався, що він дозволяє тримати руку на пульсі подій, а ще дає можливість обговорювати банківську діяльність з професіоналами. Знаєте, в свій час, дана обставина дозволило мені зробити правильний вибір. Навіть враховуючи дуже непросту ситуацію, в якій опинилася зараз наша Вітчизна, мій бізнес повільно йде в гору. Відсутність стабільності в політиці та економіці, незрозумілі прогнози, що стосуються гривні – це, чесно сказати, дезорієнтувало мене і моїх найближчих партнерів. Хотілося все кинути і поїхати куди-небудь подалі. Вивчивши вміст декількох вкладок на сайті, я з'ясував, що хтось просто спекулює на поточних труднощах. Але навіть при втраті деякого відсотка інвестиційної привабливості, економіка у нас жива. У банків багато цікавих для підприємців пропозицій, які можна вивчити у форматі позитивного спілкування з їх представниками.

Я раджу припинити стежити за подіями в світі через призму незрозуміло кому належать ЗМІ. Грамотній людині потрібно отримувати об'єктивну інформацію. Її джерело – повідомлення на сторінках Banker. Тепер я знайшов спосіб бачити майбутнє. Акції банків і підприємств, поради економістів і фінансистів – це вже протягом декількох місяців служить інструментом в моїй справі. Я знаю, що курс гривні до долара зміцнився, роблю з цього правильні висновки і складаю адекватні бізнес-проекти. Але справа навіть не в котируваннях і курсах. У розділі «думки» бізнесмену можна зважити будь-яке своє побажання, покладаючись на досвід тисяч колег, а також провідних економістів і фінансистів. Від них же можна дізнатися реальний прогноз про рівень інфляції, не забиваючи голову нісенітницею з «жовтих» таблоїдів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.