Цікаво знати

Натяжна стеля виготовляється індивідуально

Різноманітність можливих рішень з прив’язкою до інтер’єрів любої складності, використання «не правильних» форм приміщення, при участі професійного дизайнера, роблять вигляд приміщення доволі ефектним.

Різноманітність можливих рішень з прив’язкою до інтер’єрів любої складності, використання «не правильних» форм приміщення, при участі професійного дизайнера, роблять вигляд приміщення доволі ефектним.

У Львові, особливо в центральній його частині, досить багато будинків в яких незвичний, геометрично «не правильний», не симетричний периметр приміщень. Звичайно, перепланування, або використання таких форм призводить до зайвих розтрат коштів та часу. Особливо це стосується стелі, яка весь час не виду. Якщо приміщення п’ятикутне, або ромбо/трапеціо подібне, що у Львові зустрічається часто, зробити незалежну стелю доволі важко, і затратно. Коефіцієнт складності периметру може в рази піднімати вартість ремонту і затрати часу. В більшості випадків ремонту стелі, де потрібно будувати незалежну конструкцію, іде певний збільшений розхід матеріалу, і досить відчутно збільшений час монтажу. Якщо «переросхід» матеріалу може сягати 5 – 20 %, то тривалість монтажу в 2-4 рази довшою. Звичайно, це призводить до певних незручностей, і досить затратно. Монтажні роботи в таких приміщеннях дорожчі пропорційно складності і часу, затраченому на роботу.

Одним з видів незалежної стелі, який сьогодні досить розповсюджений на ринку України, є варіант натяжної стелі, з водонепроникної плівки ПВХ. В геометрично «неправильних» приміщеннях, звісно, і така стеля буде дещо дорожчою. Але, в порівнянні з альтернативними варіантами це може взагалі, або майже не відчутися замовнику. Натяжна стеля виготовляється індивідуально під приміщення, і тому при монтажі ніколи не буває відходів, що не можливо при використанні любих інших конструкцій і матеріалів. Складніша форма вимагає не значних переплат за матеріал і розхідники, а монтаж займе лише пару зайвих годин. При вирішенні любих, і особливо складних ситуацій потрібно розглянути і прорахувати всі можливі варіанти, і знайти своє, прийнятне рішення. Крім переваг простоти і швидкості монтажу натяжних стель, Ви зможете вибрати любий підходящий колір, елементи декору, і постійно насолоджуватись ідеально рівною стелею, яка обійшлася Вам не дорого, і змонтована в межах одного дня. На сьогодні це як економне, так і оригінальне вирішення доволі складних ситуацій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.