Цікаво знати

Навчання українців в польських вузах на безоплатній основі

З кожним роком навчання за кордоном набирає популярності серед українських абітурієнтів. Найбільш доступними є вузи ближнього зарубіжжя, зокрема навчальні заклади Польщі, де останнім часом вчаться кілька десятків тисяч громадян України. І це не дивно, адже після навчання у студентів з’являється можливість працювати без дозволу на роботу.

Крім того, багато вузів зацікавлені в розвитку міжнародного співробітництва та роблять для українських громадян знижки на оплату за навчання. Ціна може стартувати від 500 до 2500 тис. Євро за цілий рік. В основному ціна залежить від обраної спеціальності і престижності університету. Приємною, що можна платити за навчання в Польщі помісячно.

Про університетах Польщі та надходженні

У Польщі є університети державні і приватні. Вступити в польський вуз може будь-хто, при чому не залежно від віку або результатів ЗНО. Якщо абітурієнт-українець має «Карту поляка» то він може, також як і громадяни Польщі претендувати на безкоштовне навчання. Багато взуи практикують конкурс атестатів, коли враховуються лише оцінки з профільних предметів, або співбесіду.

Однак, не варто впадати у відчай якщо ви не належите до польського народу. Щороку державні навчальні заклади набирають талановитих іноземних студентів і пропонують їм безкоштовне навчання. Правда кількість таких місць дуже обмежена і пощастить тільки найталановитішому і розумному. Крім того, багато вузів пропонують своїм студентам знижку на вартість навчання – ректорську стипендію. Це реальний шанс знизити вартість навчання або зовсім прибрати оплату. Скористатися такою стипендією можуть студенти, які в процесі навчання проявили відмінні результати, або опинилися в складному сімейний стан, або ж досягли високих досягнень у спорті, який цікавить вуз.

Що стосується кращих спеціальностей і факультетів, то їх рекомендують оцінювати відповідно до критеріїв підготовки викладацького складу і перспектив працевлаштування. Найбільш популярними на ринку праці є інформатика, а також спеціальності пов’язані з менеджментом, правом і психологією. А ось найболее високооплачуваними на сьогоднішній день є інформатика і фінанси.

Якщо Вас зацікавила можливість отримати вищу освіту в Польщі, то радимо звернути Вашу увагу на ось цей ресурс. Навчання в Польщі може дати велику можливість в житті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.