Головна / Цікаво знати / Нерухомість в Україні – чи варто інвестувати?

Нерухомість в Україні – чи варто інвестувати?

Багато жителів України постійно задумуються над тим, в чому зберігати свої заощадження. В економічно розвиненій державі громадяни шанують свою національну валюту та постійно її підтримують. Вирішив написати дану розповідь, так як не зважаючи на постійну нестабільність в Україні з початку незалежності багато громадян все ж таки працюють та прождивають саме тут, а деякі надсилають кошти з-за кордону. Перед багатьма постає питання – чи вартує зберігати кошти чи краще інвестувати їх в економіку.

Маючи невеликі заощадження, довго думав – що краще придбати щоб з часом не втратити великих сум. Вирішив купити нерухомість на березі Чорного моря. З дружиною сперечалися – чи в Криму чи на території Одещини. Вибір випав на елітну нерухомість на в комплексі «Золотий берег». Вона манила себе білими пісчаними пляжами, реліктовими деревами. Будинки обладнані басейнами, знаходяться на березі моря, де видно як хвилі бються об пісок.

Комплекс «Золотий берез» побудований біля престижного парку, де ви можете здійснювати вечірні прогулянки. Набережна комплексу – це мережа вимощених плиткою доріжок.

Саме таке місце розмашування привабило нашу сімю в даний куточок України. Свій будиночок ми вибирали поміж 25 віллами, які розташовані між фонтанами та оточені зеленими деревами. Площа вілл коливається від 400 до 700 кв.м. Ми з дружиною вирішили зупинитися на площі до 500 кв.м., так як були обмежені власним бюджетом.

В будинку, яикй ми обрали, є власний гараж, дизайн кімнат вирішено змінити на більш світліший, адже ми плануємо розширяти власну сімю. Для компанії-забудовника це не була проблема, адже зводили комплекс спеціалісти з 7 країн.

На матеріали, з яких виготовлений наш будинок, нам надали 25-річну гарантію якості. Особисто я був дуже вражений місцем розташування комплексу, його внутрішнім облаштуванням та охороною. Сучасне HDTVта безпровідний інтернет, автономна система життєзабезпечення – одні з дрібниць, які ще більш притягували нашу сімю до купівлі нашого будинку.

Ви запитаєте, чому саме там ми вирішили заінвестувати наші заощадження?

В будь-який час інвестування в елітну нерухомість, та ще й курортних місцях або над морем дозволить вам як мінімум вберегти ваші кошти від інфляції. В необхіний для вас час завжди ви можете конвертувати дану інвестицію в живі кошти. А наявність власного будинку в комплексі «Золотий берег» дозволить вам проводити приємно час з власною сімєю чи друзями.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!