Цікаво знати

Неперевершений стиль і повна безпека – надійний мотошлем

Шолом мотоциклетний – в першу чергу безпеку і відповідальне ставлення до власного життя і здоров’я. Сучасні мотошлеми бувають різних видів: відкриті, закриті, кросові. Незважаючи на різну конструкцію і різний дизайн, загальною важливою рисою всіх шоломів є забезпечення ефективної, надійної захисту здоров’я і життя мотоцикліста і його пасажира.

Оригінальність і стиль, краса і неповторність моделей відрізняє сучасні мотошлеми від їх колишніх «побратимів». Сьогодні є можливість вибрати шолом різного дизайну, виду і якості. Звичайно ж, від бренду і якості залежить і вартість моделі шоломів.

Для любителів гонок і кросових змагань пропонується широкий вибір кросових шоломів, які забезпечують якісний захист від бруду, дрібних каменів, безпеку і захист при падіннях, відмінну вентиляцію і прекрасний огляд. Надати образу індивідуальності і надійно захистити в разі аварій дозволять оригінальні моделі інтегралів і модуляр, які серед усіх видів шоломів забезпечують максимальний захист голови при швидкісній їзді.

Власникам малопотужних мотоциклів, скутерів і мопедів сучасний ринок пропонує величезний асортимент відкритих моделей мотоциклетних шоломів (казанки, половинки і ін.), Які відрізняються найкращою вентиляцією і забезпечують максимальний огляд.

Необхідні і обов’язкові комплектуючі елементи мототехніки

До вибору таких, здавалося б, простих витратних елементів, як свічки запалювання, необхідно ставитися дуже серйозно. Свічки запалювання відповідають за займання палива під час роботи двигуна, тому від вибору свічок залежить робота всього агрегату «сталевого коня». Від якості свічок прямо залежить робота двигуна мотоцикла.

Свічки повинні відрізнятися надійністю і високою якістю, мати відмінні експлуатаційні характеристики, тому що ці комплектуючі функціонують під впливом високих температур і газів. Прекрасною якістю, тривалим терміном служби відрізняються свічки ngk, вироблені японською компанією, що займає лідируючі позиції в сфері виробництва свічок запалювання.

Новітні розробки та технології, що використовуються при виробництві свічок запалювання, дозволяють виробляти високоякісні свічки з такими характеристиками: свічки мають оптимальне краплинне число, при невисокій вартості мають величезний ресурс роботи і опір шкідливим середах. Для різних моделей техніки свічки запалювання вибираються виходячи з робочих температур двигуна, бувають холодні і гарячі свічки.

Маркування свічок, в якій вказується діаметр різьби, довжина різьблення, краплинне число, розмір ключа для монтажу, повинна збігатися з рекомендованими показниками для певного класу мототехніки, в такому випадку техніка буде працювати бездоганно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.