Головна / Цікаво знати / Немає нічого кращого, за материнське молоко

Немає нічого кращого, за материнське молоко

Ще наші прабабусі, народжуючи дитину, старались якнайдовше годувати її грудним молоком, розуміючи, що вона буде здорова і міцна. Потім офіційна медицина довгі роки не пропагувала цей ефективний метод. В наші часи, на щастя, про нього знову згадали.

Минулого тижня біля Сокальської поліклініки відбулась акція на підтримку грудного вигодовування. Ось що сказала з цього приводу лікарнеанатолог пологового відділення Сокальської ЦРЛ Марта Тот:

 Цей рух в Україні проходить вже шістнадцять років. В жовтні ц. р. виповниться десять років, як Сокальській центральній районній лікарні присвоєно звання "Лікарня, доброзичлива до дитини".

Наша лікарня підтримує усі дванадцять принципів грудного вигодовування. Активно пропагуємо його в жіночій консультації, пологовому і дитячому відділеннях, читаємо лекції. Коли породілля виписується з лікарні, то отримує інформацію, куди вона може звернутися у разі необхідності, тобто є група підтримки матерів. У нас 45 відсотків матерів до шести місяців годують немовлят виключно грудним молоком. Я свою доньку годувала ним до чотирьох з половиною років. І з впевненістю можу сказати, що такі діти набагато здоровіші, краще навчаються в школі, всебічно розвинуті.

 На акцію прийшли, хоч, на жаль, і небагато, матері з дітьми. Попросила їх назвати переваги грудного вигодовування. І ось що почула.

 Ірина ДІЛАЙ:

–  Рік і місяць годувала грудним молоком синочка. Задоволена, вночі не треба шукати пляшечку, підігрівати молоко. І дитина спокійніша.

Наталія НОВОСАД:

– В цьому місяці нашій Вероніці виповниться два рочки. Ще й досі годую її грудним молоком. Це зручно і дитина здоровіша.

Надія ПИЛИПИШИН:

– У мене троє дітей: дві донечки і синок. Усіх годувала грудним молоком, бо знаю, що це дитині необхідно і дасть здоров’я. З молоком матері дитина отримує всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Діти не хворіють. Раджу всім матерям: не звертайте увагу на те, що буде з фігурою, талією, головне  це наші діти, їх здоров’я.

…Дивлячись на міцних рожевощоких діточок, їх щасливих матерів, подумки побажала, щоб усі діти відчули смак материнського молока, яке дарує здоров’я і щастя.

 Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!