Головна / Цікаво знати / Жодних підстав для зростання тарифів в Україні немає

Жодних підстав для зростання тарифів в Україні немає

З 1 липня в Україні вслід за газом зросли тарифи на гарячу воду та теплопостачання. На черзі, наголошують фахівці, продукти харчування та інші послуги, а відтак українцям доведеться більше витрачати своїх заощаджень, що призведе до падіння життєвого рівня наших громадян. Тому партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» блокуватиме роботу Верховної Ради України до того моменту, поки не розпочнуться переговори щодо вирішення проблем «тарифного пакету» та роботи тимчасових слідчих комісій, які вивчатимуть питання необґрунтованості та правомірності чергового підняття житлово-комунальних тарифів. Про це заявила лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Зокрема, «батьківщинівці» вимагають ухвалити низку законопроектів, які, на їхню думку, можуть вирішити тарифну проблему в нашій країні. Серед найбільш активних ініціатив партії є пропозиція спрямувати весь газ українського видобутку на потреби населення, що, за підрахунками фахівців, відразу повинно дозволити знизити тарифи у кілька разів. Також у «ВО «Батьківщина» пропонують проголосувати законопроект про зниження розміру рентних платежів для державних газовидобувних підприємств, внаслідок чого знизиться собівартість газу власного видобутку. Ще одна вимога – створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка має довести необґрунтованість теперішніх тарифів та встановити факти корупції в ПАТ «Укргазвидобування» та НАК «Нафтогаз України».

Керівник Львівської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк наголошує, що жодних економічних та фінансових підстав для того, щоб в Україні так динамічно зростали тарифи, немає. Зокрема, важливо не допустити, щоб парламент пішов на канікули, депутати роз’їхалися по всьому світу, а люди залишилися з тими тарифами, які і так були непідйомними, а з 1 липня знову збільшені майже вдвічі.

За подорожчанням тарифів, догори поповзуть ціни і на продукти харчування, і на інші послуги. «Програє від цього, перш за все, держава, адже тут все просто: немає платоспроможності – не розвивається економіка – занепадає держава в цілому. Це все призводить до масового зубожіння людей, а з приходом осені та зими і новими сумами в платіжках, держава просто не зможе субсидіювати мешканців. Отже, на жаль, вже в недалекому майбутньому ми всі зіткнемося із комунальним колапсом», – зазначив голова депутатської фракції «ВО «Батьківщина» в Сокальській районній раді Олег Кожушко.

Нагадаємо, що партія «Батьківщина» подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання.

Фракція «ВО «Батьківщина» в Сокальській міській раді спільно з іншими демократичними фракціями готує проект рішення на чергову сесію про введення мораторію на підвищення житлово-комунальних тарифів у Сокалі.

Ігор СИДОР, голова депутатської фракції «ВО «Батьківщина» у Сокальській міській раді.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!