Цікаво знати

Новобудови Броварів «Крона Парк» – гімн природної натуральності мовою сучасних технологій

Багато хто погодиться, що показником розвитку ринку будь-яких послуг або товарів може служити локальна актуальність світових трендів. Стосується це навіть самих, на перший погляд, статичних галузей на кшталт ринку нерухомості. Вітчизняне будівництво сьогодні йде в ногу з часом, віддаючи данину європейській моді на натуральність і природність. Удвічі приємно, що сучасний рівень розвитку дозволяє говорити із закордонним ринком на одній мові якості. І прикладів цьому достатньо не тільки в мегаполісах, але і в невеликих містечках.

Особливо виділяються на загальному тлі Бровари, де після кількох успішних проектів було розпочато будівництво ЖК «Крона Парк», що став «наднової» на форумах про новобудови регіону. Концепт цього житлового комплексу зміг здивувати навіть досвідчених інвесторів, які не змогли чи не віддати належне фантазії проектувальників і заявленому рівню складності ідеї. Майбутні власники нерухомості в Броварах називають «Крона Парк» зразком якісного європейського домобудівництва. Ціни цим проектом, за їхніми відгуками, додає репутація забудовника, чиїм кредо вважається якість, відповідальність і акуратність на всіх етапах будівництва.

Знайомство з цим об’єктом неможливо без перерахування переваг місця, обраного забудовником для реалізації своїх задумів. Переваги Броварів органічно доповнюють образ ЖК «Крона Парк», що часто відзначається у відгуках покупців. Динамічно розвивається столичний сателіт з досить розвиненою інфраструктурою – таким постає це місто перед своїми гостями. Сучасний рівень життя, що надається його мешканцям, може позмагатися навіть з сусідньої столицею. Грамотне планування інфраструктури, в свою чергу, істотно спрощує міську логістику.

При цьому Бровари не втратили шарм невеликого затишного передмістя, зберігши безтурботну атмосферу спокою, нехарактерну для сучасних мегаполісів. Тихі зелені вулички, розкішні парки і сусідство з сосновим бором робить їх схожими на маленький природний оазис. «Серцем» Броварів ж вважається «Крона Парк», що знаходиться в найбільш вдалому районі міста з точки зору зручності життя. У відгуках також згадується транспортна доступність столиці, дорога до якої займе всього 15 хвилин на особистому або громадському транспорті.

Сам ЖК органічно вписаний в ритм міського життя, поєднуючи в собі природність і прогресивність. Надійний, технологічний, естетичний і нестандартний – таким майбутні і нинішні мешканці Броварів описують «Крона Парк» на всіляких форумах. За словами проектувальників, в цьому проекті вони спробували об’єднати вдалий досвід попередніх об’єктів з новими ідеями, надихаючись сучасними трендами. Незмінним залишилося якість, традиційне для всіх ЖК цього забудовника в Броварах. Монолітно-каркасні конструкції «Крона Парк» як запорука надійності і стійкості, за відгуками, вже змогли зарекомендувати себе на європейському та вітчизняному ринках. Екологічно чисті компоненти ЖК, в свою чергу, стануть запорукою здоров’я майбутніх мешканців.

До традиційних переваг ЖК цього забудовника в Броварах відносять інженерне і інфраструктурне оснащення «Крона Парк». Крім автономної гілки комунікацій і котельні ціни йому, за відгуками, додають багатоярусний наземний і гостьовий паркінги. Все це покликане зробити комфорт мешканців максимально «комплексним» і незалежним від зовнішніх факторів.

Традиційною для новобудов Броварів в «Крона Парк» залишилася і фінансова доступність квартир. Їх ціни, як відзначають на форумах, повністю відповідають рівня запропонованого і не містять «столичних» націнок, часто зустрічаються в київських ЖК.

До важливих новинок в цьому ЖК в Броварах варто віднести нестандартне проектування «Крона Парк» на всіх етапах – від розташування будинків до планування житлового простору в квартирах. «Контурне» будівництво будівель дозволило зберегти на території ЖК справжній лісовий оазис, оформивши його як повноцінну зону відпочинку. Ергономічна індивідуальне планування же дозволяє інвесторам максимально використовувати житлові і технічні зони своїх квартир, роблячи їх ще більш зручними. Зовнішня обробка ЖК дивує значною площею скління, що дозволяє розширити оглядовість і освітленість квартир. Цей нюанс також оптично збільшує площу двору «Крона Парк», візуально додаючи йому «глибини».

Особливу увагу інвестори Броварів приділяють унікальному «подарунку» проектувальників «Крона Парк» в своїх відгуках – «лісовому» парку поруч з ЖК, облаштованому для максимально повного та насиченого дозвілля. Від спортивних майданчиків до затишних альтанок – все в ньому гарантує ідеальний відпочинок в тісному контакті з живою природою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.