Головна / Цікаво знати / Новобудови Львова – де купити і що потрібно знати

Новобудови Львова – де купити і що потрібно знати

Давно мріяли про квартиру у затишному куточку Львова, у новобудові з найновішими дизайнерськими ідеями? Тоді можемо сказати, що мрії стали реальністю.

Чому? Тому що вже прямо зараз ви можете стати володарем однієї з таких квартир від найкращої будівельної компанії міста Лева.

“Інтергал-Буд” — це компанія, яка вже 16 років стабільно виконує свою найулюбленішу роботу: будувати людям нове, якісне та комфортне житло!. Зараз на рахунку компанії 74 реалізованих проекти. Це ,зазвичай, комерційна та житлова нерухомість.

Компанія посідає лідируючі позиції у будівельній галузі, починаючи з 2016-го року і до сьогодні. “Інтергал-Буд” — компанія велика, і проекти по своїй масштабності дійсно вражають. Ви лише зверніть увагу на цю цифру: 1 100 000 квадратних метрів житла компанія будує одночасно! А все для того, щоб люди швидше отримали свої квартири і насолоджувались тим, що вони мають. За якість в цій компанії також немало говорять цифри: 3 000 000 збудованих вже квадратних метрів. Якби ця компанія будувала погано — вони б не будували зовсім. А так кожного разу, із року в рік, ставляться високі задачі, вимоги до себе, відкриваються все більші й більші проекти. А на даний момент вже більше 16 000 сімей живуть у цих квартирах і радують, що змогли придбати таку важливу у наш час річ, як нерухомість. Особливо коли ця нерухомість від “Інтергал-буд”, яку ви можете переглянути на сайті https://intergal-bud.com.ua/ua/projects/city/lviv. У кожному житловому комплексі передбачена власна соціальна інфраструктура — паркінги, кав’ярні, дитячі садки, лікарні, магазини. Кожна із цих побудов знаходиться в зеленій зоні, та ще й зі зручною транспортную розв’язкою. Погодьтесь, що для кожної сім’ї це справжнє щастя та комфорт. А в таких умовах хочеться жити усім. Не дарма “Інтергал-буд” називають особливими.

Чому вони особливі? Є, як мінімум, декілька переваг перед усіма іншими:
– ремонт “під ключ”
– гарантії якості матеріалів і робіт
– низька щільність забудови, житлові комплекси “місто в місті”
– соціальна відповідальність

У “Інтергал-Буд” є навіть власні довгострокові розстрочки із соціальними гарантіями, а також, популярна у багатьох країнах Європи, послуга “trade-in” — продаж своєї старої нерухомості на нову у житловому комплексі від цієї компанії. Це вчерговий раз доказує те, що в цій компанії-забудовнику працюють багато років за європейськими стандартами, щоб будь-яка людина при бажанні могла стати володарем новенької квартири у сучасному комплексі.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + 13 =