Цікаво знати

Новорічна ніч – як не зустріти її в таксі

Статистика щороку повідомляє на початку нового року про кількість пасажирів, які зустріли бій курантів у таксі. Не тільки сам таксист зустрічає Новий рік в дорозі, але і деякі його клієнти. Кожен пасажир, викликаючи таксі, розуміє, що водії навмисно відмовляються від святкування Нового року і сімейного торжества заради того, щоб заробити на святкових перевезеннях і забезпечити бажаючих транспортом.

Сьогодні класичні служби таксі практично втратили свою міць і силу. На їх місце прийшли програмні продукти або агрегатори. Це такі майданчики, де реєструються водії з власним автотранспортом і залишають заявки на перевезення потенційні пасажири. Дані майданчики не передбачають можливості підвищення ціни в святкові дні або вночі. Одним з таких сервісів є служба OnTaxi. Вона не має власного автопарку: на майданчику безпосередньо зустрічаються замовник і водій. Це дуже зручно, а також підвищує оперативність перевезень і робить вартість поїздки більш прозорою. Проте, в святкову ніч 2020 року багато пасажирів за традицією зустрічали Новий рік в таксі. У цьому році на території України за даними сервісу OnTaxi близько 60 осіб під бій курантів їхало в таксі.

Водії сервісу OnTaxi підійшли до свята з певною вигадкою і вигадливо прикрасили свої автомобілі – зсередини за допомогою мішури і спеціальних картинок, зовні – спеціальними засобами і навіть одягнули костюми дідів Морозів або яскраві цікаві шапочки. Завдяки такому підходу задоволені і щасливі клієнти, що переміщаються для святкування від точки до точки, не втрачали новорічного настрою. У підсумку на сайті OnTaxi клієнтами були залишені виключно позитивні відгуки. Завдяки плідній і активній роботі сервісу пасажири задоволені пунктуальністю і приємним настроєм, а водії – щедрістю у вигляді чайових і ввічливістю клієнтів.

Маршрути перевезень в Новий рік 2020

Куди ж їхали клієнти OnTaxi в цей Новий рік? Цікавим є той факт, що замовлення таксі проводилися не тільки з дому. Багато пасажирів бажали виїхати з офісів і банків, стоматологічних кабінетів і клінік, АЗС та магазинів.

За традицією найбільш популярна точка замовлення таксі у Харкові серед всіх маршрутів – це Площа Свободи. Саме тут сконцентровані масові гуляння і максимальна кількість розважальних місць для продовження свята. Крім цього багато пасажирів переміщалися по наступним точкам:

  • Павлово Поле;
  • Нові Будинки;
  • Холодна гора,
  • Північна Салтівка;
  • 602 і 603 мікрорайони;
  • ХТЗ;
  • Площа Конституції;
  • проспект Ювілейний.

Крім того, сервіс OnTaxi веде різну статистику. Найбільш активні пасажири проживають в Харкові, Полтаві та Сумах, а найдорожча поїздка відбулася з Харкова в Люботин. Сервіс навіть підвів підсумок статистики розрахунків в готівковій та безготівковій формі. Саме в святкові дні пасажири практично не використовують для розрахунків банківські карти, а використовують готівкові грошові кошти.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.