Головна / Цікаво знати / Новий комплекс апартаментів з п’ятизірковим сервісом на Подолі

Новий комплекс апартаментів з п’ятизірковим сервісом на Подолі

Ексклюзивний інтер’єр, просторі тераси з видом на схили Дніпра та Андріївську церкву, сервіс рівня п’ятизіркового готелю, комплексна система безпеки, абсолютна приватність – ключові причини звернути увагу на апартаменти в SAGA City Space. Клубний будинок зводиться в серці старого Подолу, в пішій доступності до Дніпра.

Переваги SAGA City Space

  • Забудовник з багаторічним досвідом і бездоганною репутацією. Реалізацією проекту займається SAGA Development. Ретельно продумана концепція, престижна локація, безпеку, якісний сервіс, інновації, створення ком’юніті – аспекти, які є вкрай важливими для девелоперської компанії.
  • Ексклюзивний архітектурний проект, розроблений експертами бюро Drozdov & Partners.
  • Привабливе розташування. Об’єкт будується за адресою: вулиця Петра Сагайдачного, 18. Запроектовані комерційні приміщення для офісів, ресторанів і коворкінгу. Неподалік від будинку знаходяться як об’єкти культурної спадщини та арт-простору, так і концептуальні кав’ярні-кондитерські, модні ресторани, дитячі розвиваючі центри, beauty-студії тощо. До Поштовій площі йти п’ять хвилин.
  • Бездоганний сервіс. Клінінг, технічне обслуговування апартаментів, доставка квітів, бронювання столика в модному барі – ці та інші турботи резидентів не торкнуться. Буде налагоджено доставка сніданків, обідів і вечерь з ресторанів, що знаходяться в самому будинку.
  • Комплексна система безпеки. Ніхто і ніщо не порушує особистий простір резидентів житлового комплексу SAGA City Space. Запланована система відеоспостереження за громадськими зонами. Веб-камери синхронізуються зі смартфоном. Вхід в апартаментними зону можна буде за допомогою індивідуальних електронних ключів, доступних тільки для резидентів і персоналу будинку.

Колекція апартаментів

У продажу представлений 21 апартамент з продуманим до дрібниць інтер’єром. Джерелом натхнення для італійських дизайнерів послужило творчість таких художників, як Василь Кандинський, Казимир Малевич, Енді Уорхол і Джексон Поллок.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + twenty =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!