Головна / Цікаво знати / Про підвищення розмірів пенсій

Про підвищення розмірів пенсій

Управління Пенсійного фонду в Сокальському районі повідомляє, що 26.03.2012 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову №257 «Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника».

Як відомо, Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено щорічне підвищення трудових пенсій у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати в Україні порівняно з попереднім роком. Зокрема, визначено, що пенсії підвищуються на коефіцієнт, який дорівнює не менше ніж 20% темпів зростання заробітної плати в Україні.

Оскільки Державна служба статистики зафіксувала темп зростання середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників у 2011 році по відношенню до 2010-го на рівні 117,6%, то згідно з прийнятим Урядом рішенням з 1 березня 2012 року буде підвищено розмір пенсії на 3,52% (17,6 х 20% : 100 %), що відповідає 20% темпу зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні.

Перерахунку підлягають пенсії, що призначені згідно із законами України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», розмір яких протягом минулого року зріс менше, ніж на 3,52%.
Перерахунок пенсії проведено органами Пенсійного фонду України в автоматизованому режимі. Враховуючи це, у пенсіонерів немає необхідності звертатися до органів Пенсійного фонду індивідуально за проведенням такого перерахунку.

Підвищення до пенсії згідно з постановою КМУ №257 від 26.03.2012 р. у Сокальському районі отримає понад 5 тис. осіб (18% від загальної кількості пенсіонерів), розмір пенсії яких зросте у середньому на 35 гривень.

Виплату пенсії з урахуванням встановленого підвищення проведено в квітні з доплатою різниці з 1 березня 2012 року.

Додатково повідомляємо, що з 1.04.2012 р. будуть перераховані також пенсії у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, що передбачено Законом України «Про Державний Бюджет України на 2012 рік». Нагадуємо, що розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1.04.2012 р. зміниться до 838 грн. (з 1.01.2012р. – 822 грн.).

Інна ЛЄПЬОХІНА, заступник начальника управління Пенсійного фонду України•в Сокальському районі – начальник відділу пенсійного забезпечення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + 8 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!