Головна / Цікаво знати / Про призов громадян на строкову військову службу

Про призов громадян на строкову військову службу

1. На підставі Закону України «Про військо-вий обов'язок і військову службу» та Указу Президента України від 29.03.2016 року №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» з 5 травня по 30 червня 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Сокальського РВК для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1997-1989 рр. і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка, 2 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до призовної дільниці Сокальського РВК до 15 травня 2016 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і які постійно або тимчасово перебувають на території Сокальського району, зобов'язані негайно з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії по місцю перебування на військовому обліку призовників.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Микола ЛИСАК, військовий комісар Сокальського районного військового комісаріату, підполковник.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!