Головна / Цікаво знати / Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції

Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. З ст. 4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», ст. ст. 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Цивільного та Господарського Кодексів України, враховуючи пропозиції трудового колективу Комунального підприємства «Редакція газети «Голос з-над Бугу» (протокол зборів №1 від 16 лютого 2016 року) стосовно способу реформування, беручи до уваги висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, – вирішила:

1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації – газети «Голос з-над Бугу» (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації – №010 від 29 жовтня 1993 р.) та Комунального підприємства «Редакція газети «Голос з-над Бугу» (юридична адреса: м. Сокаль, вул. Шашкевича, 43, ЄДРПОУ 02473872), у зв'язку із перетворенням вказаної редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Дати згоду трудовому колективу редакції газети «Голос з-над Бугу», яка реформується на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, або з 1 січня 2017 року (у разі не включення редакції до такого переліку) на здійснення дій, передбачених Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» у встановлені вказаним законом терміни.

3. Зміст даного рішення довести до відома трудового колективу редакції газети «Голос з-над Бугу».

4. Копію даного рішення надіслати у Державний Комітет телебачення та радіомовлення України для внесення до Зведеного переліку об'єктів реформування.

5. У місячний термін з дня прийняття даного рішення сесії районної ради опублікувати його зміст у газеті «Голос з-над Бугу».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

Голова районної ради Микола ПАСЬКО.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 11 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!