Цікаво знати

Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно

З 1 січня 2013 року почала працювати реєстраційна служба, яка розташована у Сокалі, по вулиці Стуса,1 (тел. 73220).

Реєструємо речові права на нерухоме майно, громадські організації, партії. Графік прийому громадян у нас такий: понеділок  9.00  13.00 год.; вівторок  13 год. 45 хв.  18.00 год.; четвер  13 год. 45 хв.  18. 00 год.; п'ятниця  9.00  13.00 год. З 1 липня ц. р. у реєстраційну службу переходять державні реєстратори, які реєструють фізичних осібпідприємців та юридичних осіб.

Наш район  один з найбільших в області, охоплює 1570 кв. км, загальна чисельність земельних ділянок складає 157261. Всі земельні ділянки, які виділені жителям м. Червоноград для дачного будівництва, розташовані на території нашого району і підлягають реєстрації в реєстраційній службі районного управління юстиції. Також 6 із 9 шахт та всі їхні об'єкти є на Сокальщині.

Керівництво ДП "Львіввугілля" вже звернулося до нас для того, щоб зареєструвати 528 об'єктів нерухомого майна та 26 земельних ділянок. ПП "Західний Буг" (колишній Радехівський цукровий завод) укладає договори оренди земельних ділянок (паїв) у Сокальському районі. Прогнозуємо майже п'ять тисяч таких договорів, які також підлягають державній реєстрації.

У нас працюють лише два реєстратори, маємо два комп'ютери. Цього, звичайно, замало, адже за день можемо прийняти максимум десять заяв, бо для того, щоб внести в реєстр одну, потрібно приблизно 40 хвилин. Записатись на прийом можна, надіславши повідомлення на електронну адресу: sokal rechovi prava@ukr.net.

Тим, хто має державний акт на право власності на землю, не потрібно його перереєстровувати, їм достатньо цього документа, вони вже є власниками цієї землі. Реєстр їм буде потрібний тільки тоді, коли робитимуть відчуження чи даруватимуть комусь цю землю, чи передаватимуть у спадщину. Те саме стосується і свідоцтв на право власності на будинок, гараж чи іншу будівлю. Це свідоцтво є документом, який підтверджує право власності на будівлю. Але дехто цього не розуміє і поспішає в реєстраційну службу. Та спершу варто задуматись чи це потрібно.

Микола ПАРІЙ,
начальник реєстраційної служби.

65657194
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.