Головна / Цікаво знати / Про санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

Про санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

Одним із пріоритетних напрямів у діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей санаторно-курортним лікуванням.

Для реалізації Програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей упродовж 2013 року використано 2271,5 тис. грн. Застраховані особи і члени їх сімей отримали 284 путівки на санаторно-курортне лікування, на що було витрачено 1781,5 тис. грн. Улітку 2013-ого оздоровлено 125 дітей на суму 315,0 тис. грн. Тривалість зміни склала 21 день. Середня вартість путівки становила 2510 грн.

На 2014 рік згідно з планом розподілу виділено 254 путівки на загальну суму 1805,4 тис. грн. в тому числі: на перший квартал – 43 путівки; другий – 72; третій – 85; четвертий – 54 путівки.

Застраховані особи мають можливість впродовж року поправити своє здоров’я у санаторіях Трускавця, Миргорода, Закарпаття, Криму, Одеси та на інших курортах за різними профілями захворювань: системи кровообігу, органів опори та руху, нервової системи та хребта, органів травлення, обміну речовин та ендокринної системи, урологічних та інших.

Отримати санаторно-курортне лікування можуть застраховані особи (наймані працівники), а саме – фізичні особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємствах, установах, організаціях не залежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, а також добровільно застраховані особи.

Умови отримання путівки: при наявності медичної довідки про необхідність санаторно-курортного лікування (форма 070-о) працівник пише заяву на ім’я голови комісії (уповноваженого) із соціального страхування з проханням виділити путівку. На період санаторно-курортного лікування працівник повинен перебувати у відпустці. Протягом календарного року застрахована особа має право отримати лише одну путівку, оплачену коштом Фонду з частковою оплатою її вартості в розмірі 20%, а для лікування дитини в супроводі дорослого – 10% її вартості.

Звертаємо увагу голів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій на своєчасне подання заявок на санаторно-курортне лікування до районної виконавчої дирекції і максимальне забезпечення ними застрахованих осіб, які потребують цієї соціальної послуги, гарантованої законодавством.

Сокальська районна виконавча
дирекція ЛОВ ФССзТВП. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!