Цікаво знати

Про «телефон довіри» Держфінінспекції

Червоноградська об'єднана державна фінансова інспекція повідомляє, що з метою отримання відомостей про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни, для одержання інформації про ризикові операції у фінансово-господарській діяльності об'єктів контролю, для забезпечення прозорості в діяльності органів Державної фінансової інспекції, в Державній фінансовій інспекції України (далі – Держфінінспекції України) та Державній фінансовій інспекції у Львівській області запроваджено функціонування "телефону довіри" .

"Телефон довіри" є одним із засобів забезпечення зворотного зв'язку органів державної фінансової інспекції з громадськістю. Метою функціонування "телефону довіри" є надання, в межах компетенції, визначеної чинним законодавством, інформаційно-консультативних послуг (правової допомоги) громадськості з питань здійснення державного фінансового контролю.

Основними завданнями функціонування "телефону довіри" є: надання інформації щодо повноважень органів Державної фінансової інспекції; забезпечення оперативного реагування на порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями; виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності), рішень посадових осіб органів Держфінінспекції при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотний зв'язок органів Держфінінспекції з громадськістю за допомогою "телефонів довіри" забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів)
з 9 до 18 години (у п'ятницю з 9 до 16 години 45 хвилин) за номерами телефонів: Держфінінспекції у Львівській області – 022-72-80-58 та Держфінінспекції України – 044-425-38-18.

Також додатково інформуємо громадян, що відповідно до плану роботи на третій квартал 2013 року, заплановано проведення ревізії фінансово-господарської діяльності у ДП "Радехівське лісомисливське господарство" і ревізії використання бюджетних коштів, передбачених на дотації на виплату пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами, та покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду України для виплати пенсій в Управлінні Пенсійного Фонду України у Сокальському районі. Пропонуємо громадянам надати інформацію про можливі порушення фінансово-господарської дисципліни зазначеними об'єктами (для врахування отриманої інформації при проведенні контрольних заходів). 

Голос Сокальщини на GoogleNews