Цікаво знати

Про житлові субсидії

Житлова субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житла, на якого відкрито особовий рахунок.

Розмір cплати громадян, за умови призначення житлової субсидії, не залежить від вартості послуг, взятої для розрахунку субсидії, а визначається в залежності від доходів (15 або 10 відсотків їх середньомісячного доходу). У повідомленні про призначення субсидії зазначається обов’язкова частка cплати сім’ї в межах норм споживання, яку отримувач субсидії повинен сплачувати щомісячно. У разі, коли вартість фактично спожитої послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, отримувачі субсидій сплачують її фактичну вартість.

Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. №848, визначено, що у разі несплати громадянином, якому призначено субсидію, відповідної частки, надання раніше призначеної субсидії припиняється.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2007 р. №821, станом на 1 січня 2013 року, газопостачальним управлінням проведено перерахунок оплати вартості використаного природного газу щодо кожного споживача, залежно від обсягу фактичного використання у попередньому році, та від диференційованих, залежно від річних обсягів споживання, роздрібних цін. У зв’язку із чисельними запитами, стосовно порядку перерахунку призначених субсидій, повідомляємо, що на підставі інформації, наданої Сокальським УЕГГ, управлінням соціального захисту населення, протягом І кварталу поточного року буде здійснено перерахунок розмірів наданих населенню субсидій (без звернення громадян), призначених з січня по грудень 2012 року.

Оксана ВОЙТОВИЧ, головний спеціаліст управління соціального захисту населення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.