Цікаво знати

Обкладинки для підручників: вибираємо правильно

Нам з дитинства прищеплюють любов і повагою до книг, в загальному, і підручниками, зокрема. Наше завдання передати це трепетне, шанобливе ставлення до друкованого слова дітям. В першу чергу потрібно навчити дитину бережно ставиться до підручника, оберігати його від забруднень, псування. У цьому добре допомагають спеціальні обкладинки для підручників. Купити такі буде вигідно в онлайн-магазині. Але важливо вибрати перевірений інтернет-магазин канцелярії і точно знати, за якими критеріями підбирати такий товар.

Критерії вибору

Відразу обмовимося, що далі ми будемо розглядати критерії вибору обкладинок не тільки для підручників, а й для зошитів. Втім, у продажу зустрічаються і аналогічні вироби для альбомів, контурних карт.

Для захисту титульних аркушів зошитів і книжок від пошкоджень у продажу представлені, власне, обкладинки та самоклеящаяся плівка. Переваги останньої в доступній ціні, універсальності, високої щільності, простоті використання. Плівка забезпечить лицьовій сторінці високу ступінь збереження, захисту, але наклеєна сюди вона може бути тільки один раз і в майбутньому видалити «самоклейку» без пошкодження самої книжкової або тетрадной головної сторінки буде неможливо.

Книжкові обкладинки діляться на універсальні і адресні. Останні продаються комплектами і призначаються для підручників певного класу: 5-го, 6-го, 7-го і т.д. Такі обкладинки щороку випускаються спеціально під розміри підручників, рекомендованих до використання школярам Мін. освіти.

Зошитів обкладинки майже всі універсальні.

Універсальні книжкові та зошитів «обкладинки» продаються поштучно і в пачках. Другий варіант більш економічно вигідний. Роблячи свій вибір, звертати увагу варто на матеріал продукту. ПВХ або вінілові вироби більш щільні, а значить, і більш надійні, довговічні. Моделі з поліетилену не відрізняються міцністю і довговічністю, але радують меншою ціною.

Асортиментний ряд також включає вироби з різною фактурою. Дешевше коштують прості глянцеві вироби, але вони блікуют на світлі, тут залишаються видимі «відбитки пальців». Вище вартість моделей з тисненням, спеціальним покриттям проти відблисків.

Також сьогодні можна замовити абсолютно прозорі вироби і моделі з легким червоним, зеленим, синім відтінком.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.