Цікаво знати

Обласний конкурс проектів місцевого розвитку

“Обсяг співфінансування з районного бюджету заходів конкурсів, проектів та грантів не повинен перевищувати розміру співфінансування з обласного бюджету”

Станом на 12 січня 2017 року, на конкурс проектів місцевого розвитку, від Сокальського району зареєстровано три заявки. «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Савчин Сокальського району Лвівської області», «Придбання апаратури для клініко-діагностичної лабораторії і фізіотерапевтичного кабінету Двірцівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» та «Капітальний ремонт будівлі лікарні м.Белз Сокальської ЦРЛ Львівської області.»

Згідно рішення №453 від 22.12.2017 року, Сокальської районної ради Львівської області затверджено Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2018 рік, у якій зазначено, що розмір співфінансування учасників міжнародних, місцевих конкурсів, проектів, грантів приймає районна рада. При цьому, обсяг співфінансування з районного бюджету заходів конкурсів, проектів та грантів не повинен перевищувати розміру співфінансування з обласного бюджету. (Розділ «Фінансування та порядок використання коштів»). При цьому проектно-кошторисна документація на проведення заходів конкурсів, проектів та грантів, по яких буде проводитися співфінансування з районного бюджету надається учасниками таких заходів перед подачею на конкурс до районної ради для опрацювання та моніторингу».

“Сокальська районна рада, другий рік поспіль, “Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району” прописали таким чином, щоб обласний конкурс проектів місцевого розвитку не перетворити у районний, як це було у 2016 році” – зауважив голова районної ради Микола Пасько.

Також відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради оприлюднив для учасників обласного конкурсу проектів місцевого розвитку індекси податкоспроможності адміністративно-територіальних одиниць.

За словами начальника цього відділу Івана Собка, відповідно до вимог Програми і таблиці оцінювання – новацією 2018 року буде врахування під час підсумкового оцінювання індексу податкоспроможності адміністративно-територіальних одиниць, від яких надійде заявка.

«Згідно з Бюджетним кодексом департамент фінансів Львівської ОДА вивів індекси податкоспроможності станом на 1 січня 2017 року, які офіційно надіслані нашому відділу для врахування в роботі експертної комісії. Як ми і обіцяли під час навчань, як тільки матимемо таблицю індексів податкоспроможності, ми її опублікуємо, щоб конкурсанти розуміли скільки вони отримають додаткових балів до 34-ох, які є в таблиці оцінювання», – наголосив керівник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків.

З індексами податкоспроможності можна ознайомитися нижче:

Обласний конкурс проектів місцевого розвитку

Крім того, Іван Собко розповів, що наразі триває активна фаза прийому проектів, поданих на обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Станом на сьогодні, 10 січня, уже зареєстровано 60 заявок. Проміжними лідерами в їх подачі є Дрогобич, Червоноград, Борислав, а також Яворівський, Сокальський, Бродівський райони.

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год, а перевірити статус проекту, поданого на конкурс, можна – тут.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.