Цікаво знати

Звернення військового комісара Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату

Дорогі українці!

Нашій вільній, незалежній державі на ймення  Україна загрожує страшна небезпека. Збройні сили Росії під виглядом "зелених чоловічків" спочатку захопили Крим, а тепер разом із терористично-бандитськими формуваннями розпалили вогонь війни і на материковій частині Східної України. На захист рідної Вітчизни стали всі, хто вважає себе патріотами, гідними сподвижниками героїв визвольних змагань від Северина Наливайка до Романа Шухевича. Українська армія та добровольчі батальйони, демонструючи неабияку звитягу, дають гідну відсіч агресорам. Окупанти вже на власній шкурі відчули, що мають справу з нащадками відчайдушних українських козаків під проводом гетьмана Івана Виговського, які дощенту розгромили стотисячне полчище Московії під Конотопом у 1659 році. Безславна, ганебна поразка чекає путінських найманців і в скорому майбутньому. 

Українські воякигерої протистоять одній з найсильніших армій світу, і це не секрет. Наше військо за доволі короткий період зміцніло, а його мужні воїни у боях відродили славні традиції минувшини. Агресія змусила нашу миролюбну державу перевести рейси економіки на воєнні потреби. Суттєво збільшились видатки з держбюджету на обороноздатність країни. Оголошено також четверту хвилю часткової мобілізації. Антиукраїнська пропаганда, маховик якої набрав максимальних обертів, робить все можливе для того, щоби зірвати мобілізаційний процес, і таким чином значно послабити військову потугу України. Закликаю вас не піддаватися на провокації, не вірити усіляким агітаторам-панікерам, лжепророкам та іншим українофобам, які є елементом так званої п'ятої колони. Пам'ятайте  це наші вороги, яничари імперії зла: зрадники та покручі! 

Шановний Українцю! Твоя страждальна Україна як ніколи потребує твоєї допомоги. Ти не воюватимеш за будьякого чиновника. Ти  боронитимеш свій солов'їний край, як самовіддано боронили його твої хоробрі предки. Ти ж не хочеш, щоб завтра ворог глумився над твоєю дружиною, донькою чи сестрою, не хочеш, щоб завтра ти сам став рабом із усіма відповідними наслідками? Тоді не ховайся і не втікай від свого священного обов'язку  стати на захист своєї Батьківщини. 

Сміливих, сповнених рішучості та патріотизму справжніх мужчин віком від 20-ти до 60-ти років запрошую прийти до військового комісаріату, який зараз працює цілодобово. При собі обов'язково треба мати військовий квиток і паспорт громадянина України. 

Україна  в небезпеці! Захисти її, українцю! 

Маю честь, Микола ЛИСАК, військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОРВК, підполковник.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.