Головна / Цікаво знати / Звернення до краян у День Героїв Крут

Звернення до краян у День Героїв Крут

Майже сто років тому кілька сотень юних захисників Української Народної Республіки зробили самовіддану спробу зупинити багатотисячну армію більшовицьких загарбників, що йшла на Київ. Майже всі вони героїчно загинули заради того, щоби через десятиліття постала Українська Незалежна Соборна Держава.

Саме дата героїчного бою під Крутами становить початок нашої визвольної революції і є началом нової доби в історії України.

Без Крут навіть такий акт, як акт Соборності 22 січня, був би документом без підпису. Бо такі акти мало виголосити – такі акти треба чинити.

Сьогодні, уже в XXI столітті, нащадки цих же окупантів, дещо модернізовані і перефарбовані – знову наступають на нашу столицю і всю нашу державу. Виконуючи волю Кремля, вони знищують політичних опонентів, громадських активістів, журналістів, звужують простір свободи та демократії, зупиняють європейський курс України. Злочинна машина працює заради однієї мети – забезпечити своє довічне правління.

Ми є свідками того, як сліпе бажання одного диктатора руйнує мрію і справу багатьох поколінь, вбиває надію мільйонів людей жити в європейській Україні, перетворює нашу вільну державу на тоталітарну.

Події 1918 і 2013-2014 років схожі між собою тим, що перед нами знову постає питання збереження української незалежності, майбутнього наших дітей та онуків і нашого місця серед цивілізованих держав. Але ми впевнені, що не все безнадійно. Оскільки народ неможливо приручити і переконати в тому, що чорне – це біле, неправда – це «істина», корупція у органах влади – це «економічна стабільність», а відсутність елементарних прав і свобод – це «збереження правопорядку».

Ми знаємо, що щирі, патріотично налаштовані українці з європейськими переконаннями – це найбільший страх для діючого злочинного режиму.

Але давайте скажемо відверто: щоб докорінно змінити ситуацію в країні, цього замало. Так, сьогодні режим боїться навіть поодиноких виступів, будь-якого прояву індивідуального спротиву. Але ще більше він боїться загальнонаціональної солідарності і масового протесту. Це головна загроза для діючої влади.

В День пам’яті Героїв Крут ми закликаємо суспільство прокинутися!

Особистий нейтралітет до того, що відбувається в країні, – це голос за встановлення диктатури, це втрачений шанс на європейське майбутнє, хоча би для наших дітей та онуків.

Колись Лев Толстой сказав, що добрих людей більше, але зло перемагає, бо воно краще організоване. Ми звертаємось до вас: організовуйтесь, дійте спільно. Творіть у Києві, в містах і селах власні малі та великі, колективні та індивідуальні Крути проти мафіозного режиму.

Тільки тоді, коли приклад сотень відважних борців наслідують тисячі і сотні тисяч, коли Україна закипить багатьма вогнищами спротиву несправедливості, тільки тоді ми розімкнемо зачароване коло історії. Тільки так ми виборемо право на справді вільну Європейську Україну.

Ми впевнені, що українці найбільше цінують свободу і правду, люблять Україну і не дадуть нікому її знищити!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Олег КОЖУШКО,
голова Сокальської районної організації партії ВО «Батьківщина», депутат Сокальської районної ради (фракція ВО «Батьківщина»).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!