Цікаво знати

Обираємо покрівельний матеріал для даху

В сучасному світі є багато пропозицій виробників для покриття даху будинку. В даній статті ми розповімо про те, в яких випадках вам краще використовувати той чи інший матеріал.

Виробники пропонують наступні матеріали для покрівлі даху, які є найбільш поширенішими в нашому регіоні :

  • металочерепиця;
  • керамічна плитка;
  • бітумна черепиця;
  • металопрофіль;
  • шифер.

В даній статті ми не будемо розповідати про виробників, адже найкращою рекламою матеріалу є дотримання технічних вимог для покрівлі під час виробництва.

Шифер

Найдешевший та найпоширеніший на даний момент матеріал. І варто зауважити, що в даний момент виробники пропонують без азбестовий шифер, виготовлений на основі цементних волокон.

Шифер характеризується невеликою ціною, найбільшою вагою та простотою монтування. Він не потребує такої точності, як інші матеріали при встановлені.

Виробники пропонують на ринку шифер декількох кольорів. При купівлі варта запитувати за гарантійний термін, адже погано пофарбований може змінити свій колір.

 

Металопрофіль

Існує різних кольорів, в тому числі оцинкований. Характеризується невеликою ціною та делікатністю при монтуванні. Адже при необережному перенесенні чи монтуванні на профілі стирається захисний шар цинку або фарби, що призводить до іржі та протікання даху.

При купівлі варто звертати увагу на товщину та кількість шарфі фарби або якість оцинковки. Потрібно звернути увагу на те, як здійснюється відвантаження товару. Адже при пересування листа одне на одному нищиться захисний шар.

Характеризується легкістю монтування на даху.

 

Бітумна черепиця

 

Простий, легкий та довговічний матеріал. Але не варто одразу віддавати йому перевагу. Адже він найменш стійкий до погодніх умов.

Виробники пропонують декілька кольорів.

Металочерепиця

Найпоширеніший в наш час покрівельний матеріал. Характеризується довговічність, естетичністю. Вимагає точності при монтуванні.

При купівлі варто звертати на товщину бляхи та якість захисного покриття.

Варто купувати метало черепицю, яка перед фарбуванням оцинковується.

 

Надіємось, наші поради стануть вам у нагоді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.