Цікаво знати

Вибираємо шину для свого автомобіля

Debica Navigator 2 відрізняється від попередньої лінійки ненаправленим малюнком протектора, завдяки чому вода з-під шини видаляється вчасно. Відноситься серія до шин всесезонним, що означає використовувати можна в будь-яку погоду і при цьому відчувати максимальну безпеку під час керування. Розраховані на водіїв, які бажають придбати шини, що поєднують високу якість, надійність і безпека. При розробці використовувався спеціальний склад гуми, що дозволяє експлуатувати автомобільні шини Navigator 2 на протягом цілого року.

У чому полягає особливість розглянутих шин

Одразу слід зазначити, те, що протектор має ненаправлений малюнок, що відрізняється трьома широкими поздовжніми каналами. Саме їх наявність і забезпечує максимальну безпеку під час керування, оскільки під шини вода і бруд ефективно і своєчасно видаляються. Таким чином, навіть при екстреному прискоренні або гальмуванні автомобіль продовжує зберігати максимальну стійкість і все завдяки відмінному зчепленню протектора з дорожнім покриттям.

Ламелі, розташовані на плечових і центральних блоках здатні забезпечувати зчеплення з поверхнею дорожнього покриття незалежно від його стану. Спеціально підібраний склад використовуваної при виробництві шини гуми дозволяє продовжувати експлуатацію навіть при різких перепадах температур. Важливо відзначити, що технічні та експлуатаційні характеристики при цьому повністю зберігаються.

Компанія Debica, яка представляє шини Navigator 2, заснована була в 1937 році і сьогодні вона має репутацію надійного і відповідального виробника шин для автомобілів. Продукція компанії відрізняється :

високою якістю і надійністю, що підтверджується численними випробуваннями ;

високим ступенем безпеки;

довговічністю і це завдяки тому, що навантаження при русі на автомобільні шини розподіляється рівномірно.

Завдяки відзначеному останньому перевазі істотно підвищилися експлуатаційні характеристики. Пов’язано це з тим, що утворюється в процесі експлуатації навантаження на протектор автомобільних шин розподіляється рівномірно. Це означає, що протектор стирається рівномірно по всій поверхні шини, що позитивно позначається на експлуатаційному періоді.

Як проявляють себе шини залежно від експлуатаційних умов

Розглянутий варіант як уже зазначено було раніше відмінно підходить для експлуатації в зимовий і літній період. Спеціально розроблений рисунок протектора відводить воду з-під шини миттєво, тим самим підвищуючи зчеплення з поверхнею і найголовніше безпеку керування транспортним засобом.

Шина Debica Navigator 2 демонструє безшумність ходу в момент швидкісного режиму.

Реберний рисунок забезпечує високий ступінь безпеки, легкість управління і плавне зчеплення під час рух по обмерзлих і засніжених покриттю. Розроблений фахівцями компанії Debica склад гумової суміші, що використовується для виробництва здатний витримувати екстремальні умови і різкі перепади температур, в результаті чого істотно підвищилася зносостійкість, що позитивно позначається на експлуатаційних характеристиках.

Автомобільні шини Navigator 2, незважаючи на численні переваги, відрізняються невисокою вартістю, що робить їх доступними для кожного водія.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.