Сьогодні, 23 березня, на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася семінар-нарада з питань підвищення якості підготовки фахівців для підрозділів карного розшуку.
В обговоренні питань удосконалення освітнього процесу взяли участь представники Департаменту карного розшуку Національної поліції України, керівники Управлінь карного розшуку восьми областей Західного регіону України, працівники закладів вищої освіти МВС України.
Учасників семінару привітав начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа і зазначив, що підготовка якісного працівника кримінальної поліції є спільною метою практиків і теоретиків.
«Практики повинні озвучувати науковцям насущні проблеми. Науковці спільно з практиками мають розробляти алгоритми дій, аби правоохоронна діяльність була більш результативною. Адже до нас, переважно, приходять теоретично підготовлені випускники, однак вони не адаптовані до сучасних умов праці. Одне питання – вивчити Кримінальний процесуальний кодекс України, інше – застосовувати ці знання на практиці», – сказав очільник поліції Львівщини.
На зустрічі обговорювалися такі питання: стан підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; сучасні тенденції в діяльності підрозділів карного розшуку; основні недоліки у підготовці фахівців для підрозділів карного розшуку. Крім цього, практичні працівники долучились до розробки професіограми працівника карного розшуку, яка, серед іншого, повинна містити перелік обсягу знань і вмінь, що необхідні для успішної професійної діяльності.
«Наприклад, до мене завтра приходить випускник. Його вчили, але я бачу певні прогалини саме тих знань, які потрібні йому для роботи. Тому зараз такими заходами ми намагаємося усунути ці прогалини – обмінюємося інформацією, новими технологіями розкриття злочинів. Адже практика без теорії неможлива, як і теорія без практики», – зазначив начальник управління карного розшуку поліції Львівщини полковник поліції Сергій Богданов.
«Кожен має можливість задати питання, кожний має можливість висловитися і це вже є досягнення, адже піднімаються важливі актуальні питання. І висловлені побажання чи пропозиції обов’язково будуть нами акумульовані і видані, як результат семінару-наради», – додав перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Созанський.
Відділ комунікації поліції Львівської області
за матеріалами відділу зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС