Цікаво знати

Оформлення українського паспорта в прискореному вигляді

Придбання українського громадянства останнім часом стало дуже популярно. Однак, дана процедура є досить складною для іноземців, тому деякі з них вирішують звернутися до професіоналів, готовим допомогти у вирішенні їхнього питання. Одним з кращих виконавців у юридичній сфері вважається «ОВІР». Послуги консультаційного порталу користуються особливим попитом, так як тут вони мають доступну ціну, а сам процес по оформленню нового статусу займає всього 1-1,5 місяці.

Віддавши перевагу сервісу компанії, клієнти можуть не сумніватися в тому, що їх приналежність до держави буде підтверджена, причому в прискореному порядку, якщо вони мають для цього підстави. Серед причин, що дають право на отримання українського паспорта можна виділити:

  • Територіальне походження.
  • В результаті усиновлення або опікунства.
  • У разі постійного проживання близьких родичів в Україні.
  • Відновлення підданства.
  • Натуралізація.

Визначити привід для присвоєння українського паспорта може тільки фахівець. Саме тому не варто відкладати візит до нього в довгий ящик, скориставшись обслуговуванням «ОВІР» вже зараз.

«ОВІР» – професійна допомога за доступними розцінками

Консультаційний портал працює з іноземцями протягом багатьох років. За період свого існування, фірма знайшла солідну репутацію і чимала кількість позитивних відгуків про свою діяльність. Все це можливо завдяки тому, що працює тут колектив, прагне постійно бути в курсі останніх подій і ретельно вивчає постійні зміни законодавства. У свою чергу це дозволяє їм оперативно залагоджувати будь-які формальності і при цьому діяти відповідно до прийнятих правил.

Вартість оформлення громадянства в спрощеному порядку не сильно зашкодить гаманцю нерезидента. І це не дивно, адже створена тут цінова політика дуже лояльна по відношенню до замовників, а тому скористатися допомогою правознавців може кожен, хто цього потребує. Для уточнення цін, а також замовлення послуг, рекомендується зв’язатися з представником «ОВІР». Зробити це можна двома способами – зателефонувавши по телефону або заїхавши в найближчий до вас офіс. Кваліфікований консультант надасть вичерпні відповіді на всі питання, а також присвятить в майбутній план дії, який належить здійснити.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.