Цікаво знати

Офтальмологічна клініка “Візіобуд +” – здоров’я ваших очей

Наші очі – це те, чим ми сприймаємо наш світ, бачимо його красу, здатні бачити коханих та близьких людей. І їх здоров’я безпосередньо залежить від того, наскільки дбайливо ми походимо до використання своїх зорових можливостей.

З віком, і це вже факт, наші очі мають сумне властивість “зношуватися” – зір стає гірше, розвиваються безліч хвороб. Найпоширенішою у людей похилого віку можна назвати катаракту. Так, таке відбувається і зі слухом, не кажучи і про наших мішцах тіла, але очі – головний орган сприйняття всього зовнішнього світу.

Сьогодні ми з вами поговоримо про одну з кращих київських офтальмологічних клінік, яка входить в топ-5 по столиці.

Види проблем із зором

Насправді їх досить таки багато, а останнім часом все частіше вони стали помітні у підлітків і дітей. Що у цьому винна? Не поспішайте звинувачувати в усьому телефони, планшети і комп’ютери, адже ми вже не на початку 2000-х живемо. щоб сприймати сучасні технології як щось страшне, і то що шкодить здоров’ю. Якщо дитина або підліток проводить біля електронних девайсів оптимальну кількість часу, то зір при цьому неможливо погіршити. Плюс до всього, для любителів посидіти тривалий час за комп’ютером були придумані спеціальні окуляри, які захищають ваші очі.

Глаукома, катаракта, короткозорість, далекозорість, астигматизм – все це захворювання, які викликані порушенням на сітківці ока, кришталика і т.д. Практично всі захворювання лікуються на ранніх стадіях без хірургічного втручання, але якщо воно і потрібно, то повинно бути виконано професіоналами і з використанням сучасної лазерної техніки. Адже робота над оком, це як праця ювеліра – все повинно бути виконано ідеально.

Офтальмологічна клініка “Візіобуд +”

Саме стандартам ідеального проведення операції на очах слідують лікарі з клініки “Візіобуд +”, які проводять операції будь-якої складності, попередньо провівши діагностику для того щоб зрозуміти, чи потрібне взагалі хірургічне втручання чи ні.

Запам’ятайте, що будь-яке захворювання лікується, а на перших стадіях таки зовсім знадобиться консервативне лікування у вигляді таблеток, масажу століття, крапель і ін’єкцій.

Записатися на попередній огляд до лікаря можна як в самій клініці за адресою, вказаною на сайті, або ж по кнопці зворотного зв’язку все на тому ж сайті. Там, до речі, для вашого ж зручності є прайс-лист цін на обстеження у всіх лікарів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.