Цікаво знати

Оголошено Всеукраїнський конкурс серед соціально відповідальних роботодавців

"Кращі практики корпоративної соціальної відповідальності. Забезпечуємо гідну працю людей з інвалідністю"  під такою назвою розпочався всеукраїнський конкурс серед роботодавців на найбільш ефективну політику та практику у забезпеченні гідної зайнятості працівників з інвалідністю. Організатор конкурсу  Проект Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Міжнародної організації праці (МОП) та Державного центру зайнятості (ДЦЗ) "Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості".

"Завдяки цьому конкурсу буде не лише публічно відзначено кращих роботодавців, а й зібрано досвід успішної практики в Україні.

До участі в конкурсі запрошуються всі підприємства, організації та установи, які працюють в Україні, в тому числі і громадські організації інвалідів.

Організатори планують відзначити учасників у п’яти номінаціях.

Підприємства чи організації, які впроваджують програму корпоративної соціальної відповідальності, що містить положення щодо працевлаштування та організації зайнятості людей з інвалідністю, мають чималі шанси перемогти в номінації Корпоративна соціальна відповідальність.

В номінації Гідна праця організатори планують відзначити ті підприємства чи організації, які здійснюють пристосування робочих місць для працівників з інвалідністю шляхом використання спеціального обладнання, програмного забезпечення та інших засобів.

Переможцями в номінації Інтеграція організатори бачать підприємства чи організації, які забезпечують інтеграцію працівників з інвалідністю до трудового колективу через програми наставництва, коучингу, соціального супроводу; командоутворюючі заходи, а також комунікативні тренінги.

Критерієм визначення переможців в номінації Доступність є забезпечення підприємствами чи організаціями безбар’єрності та доступності об’єктів для працівників з функціональними обмеженнями: пандусів, підйомників, звукових чи світлових індикаторів, позначок тощо.

Впровадження програми транспортного забезпечення та налагоджені канали та способи комунікації, що враховують потреби працівників з сенсорними обмеженнями (слуху та зору) будуть великими перевагами для учасників, які прагнуть перемогти в цій номінації.

Підприємства чи в організації, де частка працівників з інвалідністю перевищує встановлений норматив, будуть розглянуті як претенденти на перемогу в номінації Відкритість.   

Конкурс проводиться 10 вересня 2011 року.

Дізнатися про умови участі у конкурсі та отримати аплікаційну форму можна за посиланням: http://www.undp.org.ua/contestl.pdf

Голос Сокальщини на GoogleNews