Цікаво знати

Олександр Насіковський – біографія

Насиковський Олександр Володимирович народився 5 грудня 1975 року в місті Бровари, Київської області. Навчався в Броварський загальноосвітній школі № 3, яку успішно закінчив у 1994 році. У дитинстві у Олександра Володимировича були захоплення, які і зараз супроводжують його активний відпочинок, а саме вільна боротьба і футбол.

Після закінчення школи Олександр вступив до Київського геологорозвідувальний технікум, де отримав спеціальну освіту за фахом “Буріння свердловин”. Після технікуму вирішив освоїти спеціальність “Менеджмент” в Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій і управління (КУЕІТУ).

з 16 років Олександр Насиковський працював на декількох підприємствах. Власний бізнес йому вдалося відкрити в 22 роки, а в 2000 році він відкрив цех з виробництва металопластикових конструкцій. Але на цьому він не зупинявся, продовжуючи розвивати себе і свою діяльність. І це дало свої плоди, адже незабаром він відкрив компанію з виробництва дверних і віконних конструкцій, яка називається “ОЛТА” і входить в трійку кращих українських компаній на цьому ринку.

Через 7 років Олександр Володимирович заснував будівельну компанію “Арсан-БУД”, завдяки якій в експлуатацію було введено більше одного десятка об’єктів по Києву і області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.