Цікаво знати

Олена Дегрик: новий законопроект в сфері бізнесу – вірний крок на шляху до розвитку економіки

Новий законопроект «Про валюті і валютні операції», який був прийнятий президентом України Петром Порошенко, є величезним імпульсом для надходження іноземного капіталу в економіку України. Даний факт підтвердила і керівник найбільшої фінансової компанії «Леогеймінг Пий» Олена Дегрик Швецова. Також керівник висловила і свою думку, що стосується нововведень.

«Основна перевага нового законопроекту полягає в тому, що кожен вкладник зможе виводити прибуток з країни. Наприклад, інвестор приїхав в Україну, створив компанію або вклав свої ресурси у виробництво, таким чином, створив величезну кількість робочих місць, щомісяця сплачує податки до українського бюджету. А весь заробіток інвестор може вкладати в різні українські компанії або вивести весь прибуток на банківські рахунки в інших країнах. Зверніть свою увагу на те, що раніше, щоб вивести капітал з країни, необхідно було отримати дозвіл Національного Банку України. З 7 лютого 2019 року, коли законопроект вступить в силу, можна буде спокійно виводити капітал з країни. У даній ситуації виграють обидві сторони. Вкладники зможуть отримати хороший заробіток, а Україна, в свою чергу, отримає сплачені податки і створені робочі місця для громадян », – зазначила Олена Дегрик Шевцова.

Олена Дегрик також вважає, що дані послаблення стануть деяким стимулом для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні.

«До сьогоднішнього часу всі українські компанії, які працювали з закордонними фірмами, відчували великі труднощі з валютними операціями. На підставі нового законопроекту безліч обмежень анулюються. Кожен українець спокійно зможе відкрити банківський рахунок в будь-якій точці світу і вести з нього розрахункові операції. Новий законопроект дозволяє застосовувати іноземну валюту в різних сферах діяльності, починаючи від взаєморозрахунків і закінчуючи рішенням страхових питань. Це перший і потужний крок на шляху до розвитку української економіки », – заявила керівник найбільшої фінансової компанії.

Якщо все заплановане здійсниться, як повідомляє Олена Дегрик, то це принесе більший прибуток обом сторонам, адже інвестиції зарубіжних країн зможуть створити величезну кількість робочих місць для українців, будуть виплачуватися податки, отже, вся валюта буде вільно пересуватися, в результаті чого економіка країни зміцніє і стане сильніше.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.