Цікаво знати

Онлайн кредитування

На даний момент миттєве кредитування набрало більшу популярність, оскільки це найкращий спосіб отримати гроші в короткі терміни. Для отримання певної суми, необхідно заповнити анкету, де вказуються особисті дані. Після цього, необхідно дочекатися відповіді і переказу грошей на банківську карту.

Майже в 90-95 відсотках замовлень, відповідь приходить позитивний і гроші приходять практично відразу. У банках такий процес займає кілька днів, причому без гарантій на успіх.

Кредит онлайн – це позика певний суми грошей, які кредитор дає позичальнику на певний термін, і весь цей процес відбувається в Інтернеті. Термін безпроцентної позики на 15 000 гривень становить 35 днів.

Основні вимоги фірм, які надають онлайн кредит:

– людині повинно виповнитися 18 років;

– встановлюється тільки один вид переплати – відсоток за використання (в банках переплачувати річна ставка і 3 типу комісій);

– при наступному позику, ліміт суми збільшується;

– акції та бонуси для постійних клієнтів;

– гроші перераховуються на любою банківську карту.

При запиті в пошукових системах «перший займ без відсотків Україна», інтернет видає досить велика кількість сайтів, де можна скористатися даними послугами. Таким чином, простий користувач не зможе визначити, яка фірма для позики найбільше підходить. Серед українського населення великої популярності набрала платформа Dinero. Дана фірма була заснована в 2018 році, і за такий невеликий проміжок існування довела свій професіоналізм. Умови кредитування в Дінер стандартні, і аналогічні з іншими фінансовими організаціями. Щоб отримати dinero займ, необхідно надати скановані копії паспорта та коду. Також обов’язкова наявність банківської карти.

Головна перевага Дінер – це те, що при першому позику можна отримати 10 тисяч гривень. Ніякої довідки про доходи надавати не потрібно. При другому зверненні до фірми, сума позики складе 15 тисяч гривень. Термін погашення заборгованості, позичальник вибирає самостійно. Мінімальний термін – 7 днів, максимальний – 30 днів.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті dinero.ua. Цей інтернет-ресурс розроблений у вигляді Лендінзі, що робить його простим до сприйняття. Внизу сайту знаходиться невелика навігація. Тут описані відповіді на часті питання кредитування, політика конфіденційності. Крім цього, існує і мобільна версія сайту.

Після реєстрації на сайті, заповнення анкети та позитивної відповіді, можна вільно розпоряджатися грошима.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.