Цікаво знати

Опалювачі для машини і турбокомпресори

У холодні осінні або зимові дні часто водій не може довгий час запустити двигун і витрачає для цього велику кількість палива. Сучасні виробники змогли вирішити дане питання, запропонувавши своїм автолюбителям автономні автомобільні опалювачі різних типів, які можуть швидко обігріти робочі елементи двигуна, а також прогріти салон автомобіля.

Опалювачі і їх види

В даний час сучасні виробники пропонують кілька різновидів автономних опалювачів для легкових і вантажних транспортних засобів:

  • Електричні обігрівачі є найбільш економічними і простими пристроями, які здатні в максимально короткий час обігріти салон машини і двигун. Особливо це важливо для дизельних автомобілів, так як солярка загусає при температурі -25 º С і тому двигун неможливо запустити.
  • Проточні пристрої також призначені для дизпалива, так як вони запобігають парафинизацию пального в трубопроводах. Чи включаються автоматично, як тільки температура палива на вході в обігрівач опуститься нижче -5 º С.
  • Бандажні підігрівачі вважаються найбільш простим і зручним способом обігріву дизельних двигунів. Вони встановлюються на фільтр системи тонкої паливної очищення і не дають йому загуснути навіть при низьких температурах. Такі пристрої фіксуються за допомогою регульованого хомута. Так як внутрішня сторона обігрівача виконана з алюмінію, підігрів до необхідної температури відбувається всього за 5 хвилин.
  • Повітряні опалювачі в основному використовуються для опалення салону машини, що особливо важливо, коли водієві доводиться робити тривалі зупинки. Такі пристрої працюють за принципом звичайного фена.
  • Рідинні обігрівачі є більш функціональними, так як здатні швидко прогріти двигун і потім салон машини. Можуть працювати на різному виді палива (бензині, солярці, газі).

Турбіна, встановлена ​​в автотранспортному засобі, дозволяє в кілька разів збільшити потужність двигуна. Але при її тривалої експлуатації в екстремальних умовах, вона може раніше зазначеного виробником терміну вийти з ладу.

У нашому інтернет-магазині «Майстер Сервіс» представлено широкий асортимент автомобільних опалювачів різних видів за найдоступнішими цінами. Також при необхідності у нас можна підібрати турбокомпресор для бензинового або дизельного автомобіля провідних світових виробників. Доставка товару проводиться в усі міста України.

Голос Сокальщини на GoogleNews