Головна / Цікаво знати / Операція на хребті — більше не вирок
боль в спине

Операція на хребті — більше не вирок

Якщо Ви відчуваєте біль спини, не поспішайте приймати медикаменти вони лише тимчасово зупинять наслідок, але не заберуть причину виникнення болю.

Біль це сигнал про проблему

Метод лікування фірми Garvis знімає саме причину виникнення подібних захворювань. Наша мета при роботі з пацієнтом не «трохи допомогти, щоб стало легше», а забути про проблему і до неї не повертатися.

Ми підкреслюємо, що якщо Ви часто втручаєтеся в роботу свого хребта, то він стає нестабільним і ризик захворювання збільшується. Лікуючись, кожен пацієнт вчиться профілактиці виникнення проблем хребта. Звертайтеся відразу, відчувши перші прояви болю в спині т чим швидше Ви почнете лікування, тим легше і швидше вирішиться Ваша проблема.

Що таке “мануальна терапія”?

Мануальна терапія це лікування руками, яке усуває першопричину захворювання, забирає біль в спині, функціональні блокування, знімає спазм м’язів.

Рекомендований в США як основний метод лікування болю в спині.

Основні питання, які нам задають пацієнти

  • Потрібно робити рентген-знімки, МРТ?

Якщо у Вас вже є знімки принесіть. Якщо немає лікар після огляду скаже що робити і які саме. МРТ майже ніколи не призначаємо.

  • Можна пройти лише 1-2 процедури?

Можна, але не вилікувавши повністю спину, вона через деякий час буде хворіти знову, а проблема тільки посилиться. Тому рекомендується пройти індивідуальний курс лікування і виконувати рекомендації лікаря.

  • Як скоро буде результат і як довго буде триматися ефект від лікування?

87% пацієнтів відчувають результат вже після першої процедури.

При дотриманні рекомендацій лікаря, Вам не потрібно буде повторне лікування. Пам’ятайте чим частіше втручаєтеся в спину, то менше вона стає. Але все ж якщо знадобиться операція з видалення грижі хребта наші фахівці вам в цьому допоможуть.

Фахівці клініки Garvis не вгамовують болю або симптомів хвороби, а раз і назавжди позбавляють вас проблеми, яка мучила вас роками.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!