Головна / Цікаво знати / Оптимальна освіта: школи 21 століття

Оптимальна освіта: школи 21 століття

Як отримати гарну освіту в Україні? Як вибрати школу для своєї дитини? Чи існують альтернативи сучасним школам і гімназіям? Ми спробуємо відповісти на всі ці питання, на прикладі сучасних освітніх проектів в Україні.

Сучасна освітня система піддається масивної критиці. Незадоволені всі учасники процесу: учні і батьки не отримують необхідних знань, викладачі мають невисоку зарплату, диплом педагогічного вузу перестав гарантувати компетентність вчителя, ВНЗ б’ють тривогу про невідповідність шкільної програми фактичним вимогам. Крім того, навіть викладачі відзначають провалену виховну функцію традиційної школи, зниження ініціативності та мотивації у дітей.

З бажанням змінити ситуацію хоча б для частини школярів, виступили приватні школи та гімназії. Одним з лідерів у цієї сфері дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма», з проектом дистанційного навчання.

ОПТІМА: міжнародні стандарти в освіті

Дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» стала відповіддю на виклики перед системою освіти і молодими людьми, які тільки починають своє навчання і становлення в житті. Орієнтуючись на західні стандарти та модель, перша автономна і незалежна школа з дистанційною освітою в Україні вирішила впровадити сучасні технології і канадський педагогічний досвід у вітчизняну сферу.

Своїми головними завданнями школа поставила досягнення високих практичних результатів школярами, зміцнення сімейних зв’язків, формування ініціативного та організованого підходу у дітей до навчання. Сьогодні дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» – це одне з кращих освітніх установ в Україні, вона підтримує партнерські відносини з канадськими та американськими колегами, пропонує своїм вихованцям відразу два атестата (український та канадський або український та американський), здійснює навчання за міжнародними стандартами.

Одним з головних переваг школи став інноваційний підхід до освіти. Можливість вчиться дистанційно, адаптивна програма та індивідуальний план, унікальні навчальні матеріали та найкращі викладачі – все це стало основою успіху. Сьогодні в дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» навчаються не тільки українці, але громадяни США, Канади, країн ЄС та азіатського регіону.

Дистанційне навчання та традиційна школа

Дисциплінованість і самоорганізація, бажання та вміння вчиться – найважливіші вміння для школяра. Старанний учень, який хоче навчитися, зможе освоїти матеріал швидше та краще, ніж дитина, в якого ці знання морально «вбивають». На жаль, сучасна практика традиційних шкіл показує, що головні «сильні сторони» на денній формі, дисципліна та соціалізація – провалені. В результаті щоденного тиску на дитину, в ньому не тільки пригнічується мотивація та ініціатива, але і не формуються вміння вести себе в колективі, культурні основи, цінності та норми.

Дистанційна форма пропонує зовсім інший підхід, вона прагне направити старання учня, спільно з батьками вибудувати діалог та привити організованість не шляхом тиску, а розумінням мети та необхідності. У цих умовах зростає роль батьків у вихованні, ризик зіткнутися з виховними проблемами через «некомпетентність педагога» значно знижений.

Оптимальні мови

У сучасному світі вже не обійтися без знання одного-двох-трьох іноземних мов. Однак, практичними навичками вільного спілкування хоча б англійською, в Україні похвалитися можуть не багато школярів. Дистанційне навчання з використанням досягнень в інформаційних та комунікаційних технологіях дозволяють залучати найкращих викладачів та носіїв мови до навчального процесу.

Підсумком такого процесу в дистанційній школі Оптіма – отримання канадського або американського диплома про закінчення школи. Що це означає? Це означає, що дитина буде знати англійську або французьку не гірше ніж будь-які канадські школяри, буде на практиці спілкуватися зі своїми однолітками та дорослими, працювати з іноземними навчальними матеріалами без жодної проблеми.

А що з приводу комп’ютерних мов та мов програмування? Молода людина з дитинства привчається працювати з технікою та гаджетами. Але дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» допоможе йому навчитися використовувати їх не тільки для розваг. Гнучка програма та кваліфіковані фахівці допоможуть розвинути таланти дитини, сформують хороший заділ для будь-якої технічної або гуманітарної спеціальності в майбутньому.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!